ایران‌پوریان غایب بزرگ سپاهان مقابل فولاداخبار,اخبار ورزشی,ایران‌پوریان

مدافع سپاهان که هفته گذشته از ناحیه همسترینگ دچار کشیدگی شده و مقابل پارس جنوبی غایب بود، بازی با فولاد را نیز به همین دلیل از دست داد.

به گزارش تسنیم، محمد ایران‌پوریان بازی سپاهان مقابل فولاد را از دست داد. ایران‌پوریان که هفته گذشته در تمرینات سپاهان دچار کشیدگی همسترینگ شده و به همین دلیل مقابل پارس جنوبی غایب بود، بازی مقابل فولاد را نیز از دست داد تا زمان بازگشت این مدافع ارزشمند به سال آینده موکول شود.

 

رضا فتاحی، سرپرست تیم فوتبال سپاهان در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در اصفهان ضمن تایید این خبر، اظهار داشت: مصدومیت ایران‌پوریان به طور کامل بهبود نیافته و آقای قلعه‌نویی ترجیح داد در مورد این بازیکن ریسک نکند و به همین خاطر ایران‌پوریان مقابل فولاد بازی نخواهد کرد.

 

وی با ابراز رضایت از شرایط سپاهان برای بازی مقابل فولاد، خاطرنشان کرد: خدا را شکر شرایط تیم برای این بازی بسیار خوب بوده و بازیکنان از آمادگی کامل برخوردار هستند.

 

فتاحی درباره برنامه تمرینی سپاهان در تعطیلات عید نوروز گفت: هنوز در این خصوص تصمیم گیری نکرده‌ایم. با توجه به برگزار شدن بازی عقب افتاده ما جلوی ذوب‌آهن در تاریخ 6 فروردین، ممکن است تمرینات تیم تعطیل نشود و ما بدون تعطیلی به کار خود ادامه دهیم.

 


----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------