آخرین اخبار ورزشی


اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی , بازیکن خارجی

بازیکن خارجی، پروژه شکست‌خورده شفر و برانکو

مقایسه بودیمیر و پاتوسی، مقایسه بین دو خرید خارجی پرسپولیس و استقلال است که به‌عنوان نمونه‌ای برای مقایسه عملکرد برانکو و…


برانکو: الاهلی جزو چهار تیم برتر فوتبال عربستان است/ فقط به برد فکر می‌کنیماخبار,اخبار ورزشی,برانکو

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: الاهلی جزو چهار تیم برتر فوتبال عربستان است.

به گزارش فارس، برانکو ایوانکوویچ سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در حاشیه آخرین تمرین امروز این تیم قبل بازی با الاهلی عربستان گفت: قبل از هر چیز از میزبان خودمان که باشگاه الوصل است قدردانی می‌کنم که میزبانی خوبی از ما دارد. ما خودمان را خیلی خوب برای بازی با الاهلی آماده می‌کنیم. الاهلی جزو چهار تیم برتر فوتبال عربستان است.

 

وی ادامه داد: در ۱۰ سال اخیر این تیم در کنار الهلال عربستان بهترین تیم این کشور بوده است. البته می‌دانیم که بازی سختی در پیش‌رو داریم و برد آنها مقابل السد نشان‌دهنده قدرت این تیم است. درباره تیم خودمان باید بگویم که همه آماده هستند به جز حسین ماهینی و محمد انصاری. 

 

سرمربی پرسپولیس درباره اینکه این تیم از دو بازی قبلی یک امتیاز گرفته و اینکه چقدر به این بازی حساس امیدوار هستید، افزود:‌ ما به چیزی غیر از برد فکر نمی‌کنیم. ما حتی در باخت به السد و مساوی مقابل پاختاکور به خاطر اشتباهات داوری بود. سال قبل هم در همین موقعیت قرار داشتیم و وضعیت بهتر از این نداشتیم. 

 

برانکو در خصوص اینکه هواداران پرسپولیس فردا خوشحال خواهند بود یا نه و بعد از بازی جشن می‌گیرند، افزود:‌ از این سؤال‌ها از من نپرسید ما برای هر بازی برای برد به زمین می‌رویم. می‌دانیم که کار ساده نیست. هواداران بازیکنان پرسپولیس را می‌شناسند و می‌دانند که با انگیزه بازی می‌کنند. بازیکنان ما قلب‌شان را در زمین می‌گذارند اما به هر حال این ورزش است و نمی‌شود آن را پیش‌بینی کرد. میل‌ ما همیشه به بردن است و تا جایی که امکان دارد در کنار نتیجه به دنبال بازی زیبا هم هستیم. 

 

وی درباره اینکه به پرسپولیس در آسیا نگاه ویژه‌ای می‌شود، ادامه داد: من فکر می‌کنم الاهلی عربستان به دنبال بازی بسته نباشد اما ما می‌خواهیم آنها را به دفاع کردن مجبور کنیم. ما می‌خواهیم روی بازی تسلط داشته باشیم و از هر امکانی استفاده کنیم تا نتیجه بگیریم. 

 

برانکو در خصوص اینکه بازیکنانش با انگیزه هستند، گفت: سرحال بودن بازیکنان مهم است چون اگر با نشاط نباشند نتیجه‌ای هم نمی‌گیرند و به خاطر همین مسئله خوشحال هستند. 

 

سرمربی پرسپولیس درباره حمایت ایرانیان در دبی از این تیم تصریح کرد: یکی از دلایلی که ما دبی را به عنوان میزبان انتخاب کردیم به خاطر همین تماشاگران و ایرانیان است چون تعداد زیادی در دبی حضور دارند امیدواریم که استادیوم را پر کنند و همه با هم از بازی لذت برده و دنبال برد باشیم.

 


    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------