آخرین اخبار ورزشی


اخبار,اخبار ورزشی,کنعانی‌زادگان

کنعانی‌زادگان: از 4 تیم اول لیگ پیشنهاد دارم/ در شان تیم ملی نیست که بحث ترامادول مطرح شود

مدافع ملی پوش ماشین ساری تبریز گفت: خدا را شکر من در دو بازی آخر تیم ملی مقابل چین و ژاپن تست دوپینگ دادم. مطرح شدن چنین…


ورود افراد شرور به ورزشگاه ها ممنوع می شوداخبار,اخبار ورزشی

براساس اعلام مدیرکل امور باشگاه های وزارت ورزش و جوانان، این نهاد با همکاری قوه قضاییه، نیروی انتظامی و فدراسیون فوتبال از این پس با شناسایی افراد سابقه دار و شرور، از ورود آنان به ورزشگاه ها جلوگیری می کنند.

به گزارش ایرنا، «افشین داوری» مدیر کل امور باشگاه های وزارت ورزش و جوانان با اشاره به جلسه اخیر با مسئولان انتظامی و نظارتی، صدا و سیما و رییس فدراسیون اظهار داشت: در پی حوادث اخیر در مسابقات لیگ برتر این جلسه به درخواست محمدرضا داورزنی معاون وزیر تشکیل شد و مصوبات مهمی به تایید حاضران رسید.

 

داوری گفت: بررسی های پلیس نشان داد که برخی افراد شرور و سابقه دار که هیچ گونه ارتباطی با فوتبال ندارند به استادیوم ها وارد شده و از این فضا برای آشوب گری استفاده می کنند که با کمک قوه قضاییه و نیروی انتظامی شناسایی شده و از ورود آنها جلوگیری و برخورد قضایی لازم صورت خواهد گرفت.

 

وی ادامه داد: البته مقرر شد لیدرها و تماشاگران دائمی برخی تیم ها کارت شناسایی دریافت کنند و کانون هواداران باشگاه ها مسئول مستقیم آموزش، نظم و ساماندهی هواداران باشد.

 

داوری تصریح کرد: برخورد انضباطی شدیدتر و جرائم سنگین تری از سوی فدراسیون فوتبال برای مربیان و بازیکنانی که قبل و حین و پس از مسابقه به تحریک هواداران و تخریب حریف می پردازند، در نظر گرفته خواهد شد و برای اعلام برنامه های باشگاه ها و تیم ها یک سخنگو تعیین شده و از اظهار نظرهای حساسیت برانگیز جلوگیری شود.

 

مدیر کل امور باشگاه ها خاطرنشان کرد: این تصمیمات به همراه برخی موارد دیگر به صورت بخشنامه به همه استان‌ها و تیم ها و باشگاه ها اعلام شده است و فدراسیون فوتبال مسئولیت اجرای آن را با همکاری مدیران کل استان‌ها بر عهده خواهد داشت.

 

 

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------