سرمربی الدحیل: فرصت‌های خوبی برای شکست دادن استقلال داشتیم/ نتیجه کار شفر و مجیدی متفاوت استاخبار,اخبار ورزشی,روی فاریا

سرمربی الدحیل قطر گفت: فرصت‌های خوبی برای شکست دادن استقلال داشتیم.

به گزارش فارس، روی فاریا بعد از تساوی یک بر یک مقابل استقلال ایران در نشست خبری گفت: به بازیکنانم تبریک می‌گویم به خاطر بازی که انجام دادند. می‌دانستیم که در کجاها می‌توانیم به حریف ضربه بزنیم.

 

مستحق شکست دادن استقلال در بودیم

وی ادامه داد: بازی خوبی انجام دادیم. موقعیت های خوبی برای بردن بازی داشتیم. آنچه که در بازی رخ داد مستحق برد بودیم اما از اینکه از گروه صعود کردیم خوشحال هستیم.

 

الدحیل هنوز کارهای زیادی در آسیا و لیگ داخلی دارد

سرمربی الدحیل در مورد اینکه در مرحله بعدی بازیکن جدید می‌گیرید یا نه، گفت: زود است در مورد این مسایل حرف بزنیم و باید در مورد اهداف مان صحبت کنیم و از بازیکنان راضی هستم. هنوز کار زیادی داریم هم در آسیا و هم در لیگ داخلی و درآسیا ۵-۶ فینال دیگر پیش رو داریم.

 

متوجه درگیری بازیکنم با هواداران استقلال نشدم

وی در مورد اینکه یکی از بازیکنان الدحیل حرکت زشتی نسبت به هواداران استقلال انجام داد و شما چه برخوردی با این بازیکن می‌کنید چون جو را خراب کرد، گفت: من متوجه این مساله نشدم و فقط تمرکزم روی مسایل فنی بودفرقی نمی‌کند هر کسی بوده شماره هفت یا هر بازیکن دیگر. در مورد چیزی که ندیدم ترجیح می‌دهم حرفی در موردش نزنم.

 

منتظر حریفان بعدی‌مان در آسیا هستیم

وی در مورد اینکه الدحیل فصل قبل از سوی پرسپولیس حذف شد اما امسال پرسپولیس حذف شده و این تیم شانس زیادی برای رسیدن به فینال خواهد داشت عنوان کرد: تیم های خوبی در لیگ هستند و فوتبال همین است. فصل سختی داریم چه در آسیا و چه در لیگ قطر حریفان هیچ کدام آسان نیستند. آنچه در فصل گذشته اتفاق افتاده مربوط به گذشته است و تمام شده و گذشته را نمی‌شود تغییر داد اما آینده را می‌توان ساخت منتظریم ببینم با چه تیم‌هایی بازی خواهیم کرد و در هر بازی به بازی پیش می‌رویم.

 

نتیجه کار مجیدی و شفر متفاوت است

فاریا در مورد اینکه استقلال شفر سخت تر بود یا استقلال مجیدی گفت: فکر می‌کنم سخت است و مجیدی مدت کمی است که سرمربی تیم شده است. فکر می‌کنم از این به بعد را ببینم و واقع گرایانه تر باشیم. نتیجه کار دو مربی متفاوت است. مربی باید خودش را سوق می‌دهد با تفکراتی که دارد و بازیکنانی که دارد امروز دیدیم که سیستم استقلال نسبت به بازی رفت تغییر کرده بود. در آخر اینکه باید بگویم متمایل شده بود که آنطور که قبلا بازی می‌کرد.

 


تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------