آخرین اخبار ورزشی


اخبار,اخبار ورزشی,کنعانی‌زادگان

کنعانی‌زادگان: از 4 تیم اول لیگ پیشنهاد دارم/ در شان تیم ملی نیست که بحث ترامادول مطرح شود

مدافع ملی پوش ماشین ساری تبریز گفت: خدا را شکر من در دو بازی آخر تیم ملی مقابل چین و ژاپن تست دوپینگ دادم. مطرح شدن چنین…


تیم بسکتبال 3 نفره دانشگاه آزاد نایب قهرمان آسیا شداخبار,اخبار ورزشی

تیم دختران بسکتبال سه نفره دانشگاه آزاد اسلامی به عنوان نایب قهرمانی پنجمین دوره رقابتهای بسکتبال ۳در۳ دانشجویان آسیا رسید.

به گزارش ایسنا به نقل از فدراسیون ملی ورزش‌های دانشگاهی، تیم بسکتبال ۳ نفره دختران دانشگاه آزاد اسلامی که به نمایندگی از فدراسیون ملی ورزش‌های دانشگاهی در پنجمین دوره رقابتهای قهرمانی دانشجویان آسیا در چین تایپه شرکت کرده بود پس از راه یابی به فینال این مسابقات با شکست مقام تیم چین تایپه A نایب قهرمانی این دوره از رقابتها را از آن خود کرد.

 

در دیدار نهایی این مسابقات، دانشجویان کشورمان مقابل چین تایپه A قرار گرفت و با نتیجه ۱۵ بر ۶ به شکست خورد و به مقام دومی آسیا رسید.

 

همچنین در دیدار رده بندی نیز تیم چین تایپه B با شکست تیم چین B به مقام سومی آسیا رسید.

 

پیش از این سمانه ثابت زاده عنوان قهرمانی رقابت‌های انفرادی پرتاب ۳ امتیازی پنجمین دوره رقابتهای بسکتبال ۳در۳ دانشجویان آسیا را نیز از آن خود کرده بود.

 

همچنین بانوان بسکتبالیست کشورمان ضمن را ه یابی به فینال این رقابتها برای اولین بار جواز حضور در رقابتهای لیگ جهانی بسکتبال دانشجویان را کسب کردند.

 

تیم دانشجویان ایران با ترکیب کیمیا یزدیان طهرانی، شیدا شجاعی، سمیه ثابت زاده، سمانه ثابت زاده و مربیگری زهره خالقی و سرپرستی گیتی متین در این رقابت‌ها شرکت کرده بودند.

 

پنجمین دوره رقابتهای بسکتبال ۳ در ۳ دانشجویان آسیا در کشور چین تایپه شهر کین من برگزار شد.

 


    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------