آخرین اخبار ورزشی


اخبار,اخبار ورزشی,کنعانی‌زادگان

کنعانی‌زادگان: از 4 تیم اول لیگ پیشنهاد دارم/ در شان تیم ملی نیست که بحث ترامادول مطرح شود

مدافع ملی پوش ماشین ساری تبریز گفت: خدا را شکر من در دو بازی آخر تیم ملی مقابل چین و ژاپن تست دوپینگ دادم. مطرح شدن چنین…


قلعه‌نویی: امیدوارم نظر فغانی درست باشد/ گل‌محمدی: هنوز به هدفمان نرسیده‌ایماخبار,اخبار ورزشی

سرمربی تیم فوتبال سپاهان گفت:. باید به فوتبال ایران به خاطر چنین تیمی تبریک بگوییم آن هم به خاط فوتبالی که بازی کرد.

به گزارش فارس، امیر قلعه‌نویی بعد از تساوی مقابل پدیده گفت: اول درباره تیم پدیده صحبت می‌کنم. باید به فوتبال ایران به خاطر چنین تیمی تبریک بگوییم آن هم به خاط فوتبالی که بازی کرد. به آقای حمیداوی، گل‌محمدی و ساکت الهامی تبریک می‌گویم. آنها لیاقت قهرمانی دارند.

 

وی افزود: دست تک تک بازیکنانم را به خاطر بازی امروز می‌بوسم. پیام نیازمند امروز بسیار خوب ظاهر شد و زحمات کل فصل ما را بر باد نداد. هواداران حرمت امام رضا را نگه نداشتند و این رفتارها خوب نیست اما آرزویم این است که پدیده سهمیه آسیا بگیرد چون لیاقت دارد.

 

 

قلعه‌نویی درباره پنالتی که برای پدیده گرفته شد، عنوان کرد: امیدوارم نظر فغانی درست باشد اما نظر کارشناسان این بود که پنالتی درست نبوده است. من از همه بازیکنانم تشکر می‌کنم. پیام امروز به اندازه یک فصل موقعیت گرفت. حالا ما باید به فکر بازی با استقلال خوزستان باشیم.

 

سرمربی سپاهان درباره اینکه هفته آخر شما با استقلال خوزستان بازی دارید و پرسپولیس هم برای قهرمانی خواهد جنگید، نظرتان درباره این بازی چیست؟ عنوان کرد: از نظر ما بازی با استقلال خوزستان فینال است. نباید این تیم را دست کم بگیریم. بقیه هم توکل به خدا. تارتار و بازیکنان جم یک فوتبال مردانه ارائه کرده‌اند تا الان هم همین بوده است. آنها اخلاق‌مداری را هم رعایت کرده‌اند. دعا می‌کنم اگر ما دوم شدیم، پدیده هم سهمیه آسیا را بگیرد. با رفتارهایی که شد کاری ندارم، اما این تیم لیاقت دارد سهمیه بگیرد تا برای حمیداوی هم انگیزه شود.

 

گل‌محمدی: هنوز به هدفمان نرسیده‌ایم/ ستاره زمین، پیام نیازمند بود

اخبار,اخبار ورزشی

یحیی گل‌محمدی بعد از تساوی مقابل سپاهان در نشست خبری گفت: به نوبه خودم از اصحاب رسانه تشکر می‌کنم که در این یک سال در خدمت شما بودم. سال خوبی در کنار شما خبرنگاران داشتم. تشکر ویژه‌ای هم از هواداران دارم. من به جز خوبی و حمایت چیزی از آنها ندیدم. از تک تک هواداران که زحمت زیادی کشیدند و حمایت داشتند تشکر می‌کنم. 

 

گل‌محمدی ادامه داد: بازی خوبی را شاهد بودیم ما توانستیم این حریف قدر را تحت فشار قرار دهیم. امروز یکی از بازی‌های خوب ما بود، می‌توانستیم سپاهان را ببریم اگر از موقعیت‌ها استفاده می‌کردیم. ستاره زمین، پیام نیازمند بود و سوپرستاره‌های امروز بازیکنانم بودند که برای نتیجه زحمت کشیدند.

 

وی افزود‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌: ما ۲۹ بازی کردیم و برای هدف بزرگ جنگیدیم. یک بازی حیاتی مانده و کارمان هنوز تمام نشده است و ما هنوز به هدفمان نرسیده‌ایم. آنچه مهم است در بازی آینده گرفتن ۳ امتیاز و گرفتن سهمیه مستقیم است. بازی سختی خواهیم داشت؛ چراکه ماشین‌سازی توانست پرسپولیس را متوقف کند. این آخرین بازی ما خواهد بود. با توجه به این‌که فرصت زیادی نمانده باید بچه‌ها را برگردانیم و ریکاوری خوبی انجام دهیم.

 

سرمربی پدیده درباره تمجیدهایی که قلعه‌نویی از وی داشت، تصریح‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ کرد‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌:‌‌‌‌‌‌‌‌ قلعه‌نویی همیشه به من و تیم ما لطف داشته است. من از او تشکر می‌کنم. او این لطف‌ها را داشته و فوتبال را می‌فهمد. از نظر فوتبالی به بازیکنانم گفتم سال خوبی را از نظر فنی گذراندم. ما فوتبال هدفمند داشتیم، بازیکنانی بودند که تجربه زیادی داشتند و تلاش زیادی کردند. از خیلی سختی‌ها گذشتند و خودشان را به عنوان مدعی نشان دادند. این بازیکنان از نظر فوتبالی و معرفتی شایسته قهرمانی بودند.

 


    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------