آخرین اخبار ورزشی


اخبار,اخبارورزشی ونتایج مسابقات,سرخیو راموس

غیبت رونالدو در مراسم ازدواج راموس سوژه رسانه‌ها/عکس

غیبت رونالدو در مراسم ازدواج سرخیو راموس سوژه رسانه‌ها شده است. به گزارش فارس، مراسم ازدواج سرخیو راموس شنبه شب در اسپانیا…


قلعه‌نویی: آقایان با اتفاقات مهندسی شده در این سال‌ها نتیجه گرفتنداخبار,اخبار ورزشی,امیر قلعه‌نویی

سرمربی تیم سپاهان پس از شکست مقابل پرسپولیس گفت: شاید کسی جرات حرف زدن در مورد مهندسی نتایج را ندارد.

به گزارش فارس، امیر قلعه‌نویی سرمربی تیم سپاهان در نشست خبری بعد از بازی تیمش مقابل پرسپولیس درباره این بازی گفت: من باید تشکر از تیمم انجام دهم چرا که مردانگی را در فوتبال نشان دادند. بعدها خیلی ها درباره این فوتبال حرف بزنند. شاید کسی جرات حرف زدن درباره مهندسی نتایج را ندارد اما بعدها مشخص خواهد شد.

 

مثال‌های زیادی دارم که می‌توانم بزنم

وی ادامه داد: بعدها خیلی مسائل مشخص خواهد شد و مردم خیلی چیزها را می فهمند. اگر بخواهم در این باره مثال بزنم خیلی زیاد است. قانون برای برخی ها فرق دارد. ما را می زنند، فحش می دهند و هزار کار دیگر اما کسی جرات ندارد آن را گزارش کند.

 

شاید من اشتباه می‌کنم

قلعه‌نویی گفت: در بازی قبلی مقابل پرسپولیس برای من خیلی چیزها مشخص شد. من به این جریان تبریک می گویم اما نگاه مردم چیز دیگری است. کسی جرات نمی کند به این مسائل ورود کند. مسائل زیاد است اما حرف زدن دیگر فایده ای ندارد. زور ما به این مسائل نرسید. به تیم داوری هم تبریک می گویم اما امیدوارم کارشناسان داوری بدون ترس واقعیت ها را بگویند. البته شاید من اشتباه می کنم!

 

بازیکن پرسپولیس به بازیکن ما فحاشی کرد

سرمربی تیم سپاهان درباره اظهارات برانکو و اینکه از نظر فنی پرسپولیس برتر از سپاهان بود افزود: ما در دقایقی از بازی خوب بازی کردیم اما آن ها هم پرسپولیس هستند. اتفاقات زیادی رخ داده است. شما در جام حذفی بازی‌های پرسپولیس را مقابل ۹۰ ارومیه و سپیدرود ببینید. خیلی چیزها دست شما می آید. البته این نظر برانکو است اما بازیکن آنها به بازیکن ما فحش مادر داد، این گزارش نمی شود. در تهران به سینه ناظر بازی می زنند اما این گزارش نمی شود. حالا شاید من را بابت این حرف ها محروم کنند چون حرف حق می زنم اما ما به خودمان افتخار می کنیم. مردم همه چیز را خیلی خوب متوجه می شوند و اگر نگاه رنگی را کنار بگذاریم مردم خیلی چیزها را قضاوت می کنند.

 

وسط زمین خالی بودیم

قلعه‌نویی در خصوص تعویض‌هایش در این بازی هم ادامه داد: در وسط زمین خالی بودیم و تعویض کردیم. بعد هم که ۱۰ نفره شدیم باید تصمیمات را عوض می کردیم.

 

محبت‌هایی شامل حال پرسپولیس می‌شود

وی درباره تنش های بین دو نیمکت در این بازی هم تصریح کرد: آنها مصونیت دارند و هر کاری بخواهند انجام می دهند. محبت هایی شامل حال آنها می شود اما کسی هم ورود نمی کند. شما ببینید در بازی با سایپا و پرسپولیس و یا در بازی پرسپولیس و سپاهان چه اتفاقاتی رخ داد و چه رای هایی صادر شد.

 

فحش دادند و با لگد زدند، اما اتفاقی رخ نداد!

سرمربی سپاهان درباره اینکه در تله روانی پرسپولیس گرفتار شدید ادامه داد: آنها به ما فحش می دهند اما چیزی نمی شود. با دست حرکاتی انجام می دهند اما اتفاقی نمی افتد. با آرنج به صورت کی روش زدند و با لگد سیاوش یزدانی را زدند اما اتفاقی رخ نداد. این مسائل باعث می شود از نظر روحی روانی پایین بیاییم. ۲ بازیکن ما در این بازی اخراج شدند.

 

پنالتی‌زنان ما اخراج شدند و پنالتی ما خراب شد

وی ادامه داد: 2 پنالتی زن اول ما در این بازی اخراج شدند و با این همه فشار پنالتی ما هم خراب شد اما بحث فنی نمی کنیم. از نظر فنی به بازیکنانم افتخار می کنم. وقتی هواداران تیم ها پرچم ژاپن را نشان می دهند یعنی چه؟ چرا برای سایر تیم‌ها این کار را نمی کنند؟ این مسائل مهندسی شده است و جریاناتی پشت پرده وجود دارد اما می دانید که چه می شود. قهرمانی در لیگ برتر مبارک آنها و رفتن به فینال جام حذفی را هم به آنها تبریک می گویم.

 


    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------