راموس در رئال می ماند/ بارسلونا از جذب گریزمان انصراف داداخبار,اخبار ورزشی

سرخیو راموس، کاپیتان رئال مادرید که تصمیم به جدایی داشت، در این باشگاه خواهد ماند.

به گزارش ورزش سه، شش روز پیش بود که ابتدا در برنامه خوگونس خبر تمایل به جدایی سرخیو راموس از رئال مادرید منتشر شد و سپس به تایید مارکا و آاس نیز رسید. طبق این گزارش، راموس که پیشنهاد 35 میلیون یورویی از یک باشگاه چینی دریافت کرده بود، پس از نشستی با فلورنتینو پرز(رئیس رئال) از وی می خواهد تا اجازه جدایی رایگان او را صادر کند. درخواستی که با پاسخ منفی قاطعانه پرز روبرو می شود و همین قضیه عصبانیت کاپیتان را در پی داشت.

 

راموس سپس به پرز اعلام می کند که تصمیم خود برای جدایی را گرفته است؛ اما رئیس رئال شب گذشته و در نشستی دیگر با راموسف موفق به متقاعد کردن او به ماندن می شود.

 

این خبر را دقایقی پیش جوزپ پِدرِرول در برنامه خوگونس از شبکه لاسستا اعلام کرد و تایید کرد که راموس در رئال خواهد ماند.

 

راموس پس از جلسه مثبت شب گذشته به پرز گفته است که می ماند و در رئال به فوتبالش پایان خواهد داد. موفقیتی بزرگ برای رئیس رئال که از تکرار اتفاقی مشابه با جدایی رونالدو جلوگیری کرد.

 

مارکا: بارسلونا از جذب گریزمان انصراف داد

اخبار,اخبار ورزشی

عملیات جذب آنتوان گریزمان، ستاره فرانسوی اتلتیکو منتفی به نظر می رسد و در حال حاضر جوزپ ماریا بارتومئو، رئس باشگاه بارسلونا هرگونه فعل و انفعال در این مورد را متوقف کرده است. رئیس با علم به اینکه جذب گریزمان از چند جهت همراه ریسک خواهد بود، دیگر قصد جذب او را ندارد؛ در حالی که ستاره فرانسوی چندی پیش رسما اعلام کرد که دیگر برای اتلتیکو بازی نخواهد کرد و اکنون در فهرست فروش باشگاه مادریدی قرار دارد.

 

قیمت بالا

سال گذشته بارسلونا می توانست با 100 میلیون یورو گریزمان را به خدمت بگیرد و همه تواققات نیز نهایی شده بود؛ اما در نهایت گریزمان در مستندی جنجالی خبر از تمدید قرارداد خود با اتلتیکو داد، تا جایی که تمام اعضای باشگاه بارسلونا، هواداران، کادر فنی و بازیکنان را در شوک فرو برد.

 

یک سال بعد که گریزمان نظرش را تغییر داده؛ بند فسخ او 120 میلیون یورو شده است و بارسا باید 20 میلیون یورو بیشتر از سال قبل هزینه کند؛ در حالی که باشگاه کاتالان با هزینه ای بالا عثمان دمبله و کوتینیو را به خدمت گرفته و این باعث خواهد شد تا ریسک یک انتقال بزرگ دیگر را به جان نخرد مگر اینکه یکی از دو بازیکن یاد شده را با قیمتی مناسب به فروش برساند که البته کار ساده ای نخواهد بود.

 

به اینها دستمزد 17 میلیون یورویی گریزمان را هم باید اضافه کرد که کار برای انتقالش را دشوارتر می کند.

 

عدم تمایل بزرگان رختکن

اگر سال گذشته لیونل مسی و دیگر ستاره های بارسا در هر مصاحبه ای به تمجید از گریزمان می پرداختند، امسال قضیه متفاوت شده است. نه مسی، نه پیکه و نه هیچ بازیکن دیگر بارسا واکنشی به انتقال احتمالی گریزمان نشان نداده اند و سردی محسوسی نسبت به این موضوع نشان داده اند. مسی حتی حاضر نشد در نشست خبری قبل از فینال کوپا دل ری در مورد گریزمان صحبت کند!

 

ستاره فرانسوی از این موضوع به شدت عصبانی شده و خودش نیز دیگر شور و شوق سابق برای انتقال به بارسا را ندارد.

 

هواداران

حتی اگر بارتومئو و رختکن بارسا به جذب گریزمان رضایت بدهند، بیشتر هواداران مخالفت خواهند کرد. در بازی برگشت بین بارسا و اتلتیکو در لالیگا، آنها صراحتا موضع خود در مورد گریزمان را نشان دادند. ستاره فرانسوی بارها در نوکمپ هو شد تا متوجه شود که دیگر محبوبیتی روی سکوهای نوکمپ ندارد و کارش برای بازی در بارسا سخت تر از گذشته خواهد بود.

 

به همه این دلایل، بارسلونا از جذب گریزمان منصرف شده و اولویت را روی جذب مهاجمانی دیگر گذاشته است. از رودریگو موره نو و کریستین استووانی به عنوان گزینه های فعلی بارسا برای تقویت خط حمله نام برده می شود. گزینه هایی که جذابیت گریزمان را ندارند ولی انتقال شان نیز دردسرهای او را نخواهد داشت.

 

 

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------