آخرین اخبار ورزشی


اخبار,اخبار امروز,اخبار جدید

خوردبین: جانشین برانکو باید خارجی باشد/ او از بدقولی‌ها خیلی ناراحت بود

سرپرست سابق تیم فوتبال پرسپولیس می‌گوید بدقولی‌ها برانکو ایوانکوویچ را ناراحت می‌کرد. محمود خوردبین در گفت‌وگو با ایسنا،…


دور سوم تنیس رولان گاروس| حذف بانوی شماره یک جهان در روز پیروزی جوکوویچاخبار,اخبار ورزشی

نائومی اوسکا که بانوی شماره یک جهان است در دور سوم تنیس رولان گاروس شکست خورد و از این رقابت‌ها کنار رفت اما مرد شماره یک جهان توانست با پیروزی برابر کاروسو به مرحله یک هشتم نهایی صعود کند.

به گزارش ایسنا، در هفتمین روز تنیس رولان گاروس باز هم شگفتی رخ داد و نائومی اوساکا با شکست برابر کاترینا سینیاکووا از این رقابت ها حذف شد. بانوی شماره یک جهان مانند دیدار های گذشته اش در ست نخست مغلوب شد. سینیاکووا این ست را با نتیجه ۶ بر ۴ به نفع خود پایان داد.  در ادامه اوساکا نتوانست جبران کند و در ست دوم هم ۶ بر ۲ شکست خورد تا از رسیدن به مرحله یک هشتم نهایی بازماند.

 

پیش از این دیدار سیمونا هالپ برابر لسیا سورنکو قرار گرفت و ۲ بر صفر پیروز شد. بانوی شماره سه جهان ست های اول و دوم را به ترتیب با نتایج ۶ بر ۲ و ۶ بر یک به خود اختصاص داد.

 

در بخش مردان نواک جوکوویچ به مصاف سالواتوره کاروسو رفت و ۳ بر صفر حریف ایتالیایی اش را شکست داد. تنیسور صربستانی دو ست نخست را با نتیجه ۶ بر ۳ پیروز شد و ست سوم را ۶ بر ۲ به نفع خود پایان داد.

 

الکساندر زورف در یک بازی نزدیک با نتیجه ۳ بر ۲ لایوویچ را شکست داد. مرد شماره پنج جهان دو ست نخست را با نتایج ۶ بر ۴ و ۶ بر ۲ به نفع خود پایان داد اما در ادامه ۶ بر ۴ و ۶ بر یک شکست خورد. تنیسور آلمانی در ست پنجم ۶ بر پیروز شد و به مرحله بعد صعود کرد. او در این مرحله باید برابر فابیو فونینی قرار بگیرد.

 

استن واورینکا و استفانوس سیستسیپاس هم که بازی هایشان در روز گذشته به دلیل تاریکی هوا لغو شده بود حریفان خود را شکست دادند تا در مرحله یک هشتم با هم روبرو شوند.

 

 

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------