آخرین اخبار ورزشی


اخبار,اخبار ورزشی,محسن خلیلی و مهرداد میناوند

خلیلی در پاسخ به اتهام میناوند: عکس را رو کن، من از فوتبال می‌روم

مدیر تیم فوتبال پرسپولیس به هجمه‌هایی که علیه او صورت گرفته پاسخ داد و عنوان کرد عده‌ای چشم به جایگاه او دارند. به گزارش…


برانکو: امیدوارم فردا هواداران پرسپولیس از بازی لذت ببرنداخبار,اخبار ورزشی,برانکو

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: ما به عنوان تیم برنده وارد میدان می‌شویم و امیدوارم فردا هواداران پرسپولیس از بازی لذت ببرند.

به گزارش فارس، برانکو ایوانکوویچ در نشست خبری پیش از بازی با داماش گیلانیان در فینال جام حذفی اظهار داشت:‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ امیدواریم به خاطر تاخیر ما را ببخشید اما تقصیر ما نبود. اولین باز است که فینال در اهوازبرگزار می شود. هواداران زیادی داریم. هوای شهر هم گرم است. امیدوارم فردا بزرگترین مسابقه فصل بخوبی برگزار شود و امیدوارم هواداران از بازی فردا لذت ببرند.

 

وی درباره مصدومان و محرومان پرسپولیس گفت: انصاری و مصلح مصدوم هستند و شجاع و رفیعی هم محرومند. به عنوان گزینه اصلی تیم برنده وارد میدان می شویم. مثل ۴۶ بازی قبل برای برد به میدان می رویم و برای تیم داماش احترام قایل هستیم برای ما و تیم رقیب افتخار بزرگی است که در فینال حضور داشته باشیم.

 

 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------