بازگشت میرزایی به سپاهان قطعی شد/ تاکید مجیدی بر حفظ پژمان منتظریاخبار,اخبار ورزشی

مهاجم سپاهان برای فصل آینده به این تیم باز می‌گردد.

به گزارش ایلنا، رضا میرزایی، مهاجم جوان سپاهان که فصل گذشته به صورت قرضی در فولاد خوزستان توپ می‌زد، با درخواست امیر قلعه‌نویی در فصل نوزدهم به جمع طلایی‌پوشان باز خواهد گشت.

 

با وجود اینکه فولادی‌ها قصد دارند قرارداد میرزایی را قطعی کنند و درخواست رضایت‌نامه این بازیکن را به سپاهان داده بودند ولی باشگاه با انتقال او مخالفت کرده و قصد دارد از این بازیکن در جمع نفرات خود استفاده کند.

 

میرزایی فصل هفدهم زیر نظر کرانچار عملکرد خوبی در ترکیب سپاهان داشت ولی برای لیگ هجدهم و به خاطر ترافیک در خط حمله طلایی‌پوشان یک فصل قرضی به فولاد رفت تا کسب تجربه کند و حالا به تیم خود باز می‌گردد.

 

بدین ترتیب این بازیکن نخستین کسی است که به فهرست سپاهان در فصل جدید اضافه شده است.

 

تاکید مجیدی بر حفظ پژمان منتظری

در پایان لیگ خبر می‌رسید که در لیست فرهاد مجیدی برای فصل آینده نام خیلی از بازیکنان دیده نمی‌شود اما پژمان منتظری در این لیست هست تا قراردادش تمدید شود. اما در ادامه هم حضور و ادامه کار فرهاد در استقلال به دلیل مشکلاتی که پیش آمده بود با اما و اگر هایی روبرو شد. برخلاف آنچه از لیست فرهاد گفته می‌شد خبر رسید که باشگاه به مهدی رحمتی پیشنهاد تمدید قرارداد 2 ساله داده است! پژمان منتظری هم دیروز پستی گذاشت و اعلام کرد که 2 هفته است منتظر مانده تا برای تمدید قرارداد از طرف باشگاه تماس بگیرند اما این اتفاق نیافتاده است. به این ترتیب پژمان از استقلالی‌ها خداحافظی کرد.

 

چند دقیقه بعد فرهاد با انتشار پستی اعلام کرد منتظری از بازیکنان بسیار خوب استقلال است و برای فصل آینده او را می‌خواهد. بعد هم فرهاد تصویری از تماس اش با منتظری را منتشر کرد و گفت که بعد از جلسه روزشنبه با فتحی، اول از همه با منتظری تماس گرفته است. درادامه سایت رسمی باشگاه هم اعلام کرد که این بازیکن در لیست فرهاد مجیدی برای فصل آینده حضور دارد. قرار است بعد از اردوی تیم‌ملی، مذاکرات با منتظری برای تمدید قرارداد آغاز شود. این اتفاق و فعل و انفعالات یک نکته مهم هم دارد. فرهاد با انتشار پستی درباره منتظری رسما از ادامه همکاری اش با استقلال خبر داد.

 

 حامیان پژمان

بعد از پست پژمان و واکنش سریع فرهاد مجیدی که بر حفظ این بازیکن تاکید کرد، خسرو حیدری دومین بازیکنی بود که در اینستاگرامش متن نسبتا مفصلی گذاشت و از هم تیمی اش در فصل قبل حمایت کرد. او بدون آوردن اسم شخص یا اشخاص خاصی گفت دوران بعضی بازیکنان و مشاوران و مدیران که نقاب به چهره دارند سر آمده است. وریا غفوری و سپس علی کریمی که باشگاه به هردونفر‌شان برای تمدید قرارداد پیشنهاد داده هم پست‌هایی در حمایت از کاپیتان استقلال  منتشر کردند. 

 


    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------