آخرین اخبار ورزشی


روزنامه های ورزشی

عکس صفحه نخست روزنامه های ورزشی امروز 97.11.30 / وقت چیپ زدن به یحیی

عکس صفحه نخست روزنامه های ورزشی امروز 97.11.30 را در زیر مشاهده کنید . روزنامه خبرورزشی روزنامه ایران ورزشی روزنامه گل…


سائلام: برای قائدی به شدت ناراحتم/ بازی با پدیده بسیار مهم استاخبار,اخبار ورزشی,ارتوئرل سائلام

سرمربی تراکتورسازی می‌گوید هدف تیمش در بازی مقابل پدیده ارائه یک بازی زیبا و جنگنده است.

به گزارش ایسنا، ارتوئرل سائلام در نشست خبری پیش از دیدار پدیده و تراکتورسازی اظهار کرد: تصادف مهدی قائدی من را به شدت ناراحت کرد. امیدوارم خیلی زود او را دوباره در میادین ببینیم. برای دوست او که در این حادثه فوت کرد هم غمگینم و به خانواده وی تسلیت می‌گویم.

 

سرمربی تراکتورسازی درباره دیدار پیش روی تیمش مقابل پدیده گفت: طبیعتا بازی با پدیده برای ما بسیار مهم است و هفته قبل هم در همان ورزشگاه بازی نه چندان خوبی را به نمایش گذاشتیم. هدف ما برای فردا ارائه یک بازی خوب و جنگنده است.

 

او افزود: هدف ما پیروزی در این دیدار است. بازی بعدی ما ۱۰ روز بعد در لیگ قهرمانان آسیاست و امیدوارم برای آن یک انگیزه بزرگ داشته‌باشیم. رقابت برای ما از پدیده و مشهد آغاز می‌شود و با گسترش ادامه می‌یابد. این دو بازی بسیار مهم هستند و فعلا همه انرژی و تمرکزمان روی بازی فرداست. فکر می‌کنم بازی تماشاگرپسندی را شاهد باشیم. امیدوارم زیبایی‌های فوتبال را فردا ببینیم. به امتیازات پیش رو به شدت نیاز داریم، به همین خاطر فردا باید هرچه داریم رو کنیم تا ۳ امتیاز را از آن خود کنیم.

 

سائلام درباره مصدومان تیمش گفت: از ابتدای فصل مصدومیت‌هایی داشتیم اما برای بازی فردا ایرانپوریان، قائم اسلامی‌خواه را هم در اختیار نداریم. دو بازیکن خارجی خود را برای بازی فردا در اختیار داریم البته چند روز کوتاه است که آنها تمرین با تیم را شروع کرده‌اند و اگر شد در بازی فردا از آن‌ها استفاده می‌کنم.

 

سرمربی تراکتورسازی ادامه داد: از ابتدای حضورم در ایران متوجه شدم که در خلق موقعیت مشکلات زیادی داریم. سعی کردیم بازیکنانی برای تقویت این موضوع جذب کنیم. هفته قبل هم نشان دادیم که تیم خوبی هستیم اما بعد از رسیدن به محوطه حریف در خلق موقعیت ناتوانیم. در این هفته روی این موضوع کار کردیم، طبیعتا این نقص باعث می‌شود که موقعیت‌های خطرناکی به حریف بدهیم.

 

سرمربی تراکتورسازی خاطرنشان کرد: تغییر برخی عادت‌ها در فوتبال سخت است. برای اعمال این تغییرات نیاز به زمان دارم. از طرفی در حال بازی هستیم و باید امتیازات را جمع کنیم. از سوی دیگر باید نقص‌ها را رفع کنیم، این دو کار به صورت همزمان سخت است.

سائلام درباره هم‌گروهی تراکتورسازی با تیم عربستانی و تصمیم AFC مبنی بر بازی در زمین بی‌طرف گفت: طرفداران تیم ما قدرت بزرگی به تراکتورسازی می‌دهند. بازی‌هایی با الغرافه، الجزیره و الاهلی داریم که طبیعتا نمی‌توانیم در یک سری از مسابقات هواداران را در اختیار داشته‌باشیم. اتفاقاتی که بین دو کشور افتاد سبب شد تا چنین تصمیمی گرفته‌شود. نمی‌خواهم وارد مسائل سیاسی شوم ولی ما در حال ورزش کردن هستیم و نباید پیام ورزش که زمینه‌سازی برای اتحاد در دنیاست را فراموش کنیم. کاش می‌شد در کنار هواداران خود بازی کنیم اما فعلا در این قسمت کار زیادی از دست ما برنمی‌آید.

 

 

----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------