افشاگری استقلالی‌ها: باشگاه هیچ نامه رسمی‌ای نداده؛ پاتوسی دروغ می‌گوید؟!اخبار,اخبار ورزشی,پاتوسی

یکی از مدیران ارشد استقلال به خبرورزشی گفت: پاتوسی به خوبی می‌داند اگر در کشور‌های عربی موفق نشود، دوباره می‌تواند روی بازار ایران حساب باز کند، روی همین اصل «شاید» داستان نامه را راه انداخته تا خودش را تبرئه کند.

در حالی که بالغ بر یک ماه از ادعای آیاندا پاتوسی مبنی بر نامه‌نگاری استقلال با باشگاه کیپ‌تاون سیتی و ادعای عدم نیاز به این بازیکن می‌گذرد، یک خبر مهم در همین رابطه به گوش‌مان رسید. خبری مبنی بر این که نامه ارسالی برای باشگاه فوق به قول معروف «روی سربرگ استقلال» نوشته نشده و در هیئت مدیره نیز به طور رسمی مطرح نشده است! وقتی این خبر را با یکی از مدیران ارشد استقلال در میان گذاشتیم، به شرط مخفی ماندن نامش به خبرورزشی توضیحات کاملی ارائه کرده و دست به افشاگری زد. 

 

باشگاه نامه نداده

بعد از ادعای پاتوسی مبنی بر این که استقلال او را نخواست و به همین خاطر راهی امارات شد، قضیه داخل باشگاه سر و صدا راه انداخت و پیگیری‌های فراوانی صورت گرفت تا مشخص شود چه کسی بدون اجازه مدیران استقلال چنین نامه‌ای داده است. پیگیری‌ها نشان داد نامه‌ای با سربرگ باشگاه استقلال برای کیپ‌تاون سیتی ارسال نشده و اگر هم از ایمیل رسمی استقلال چنین نامه‌ای رفته باشد، یک نفر بدون اجازه رسمی باشگاه از پسورد استقلال سوءاستفاده کرده است. همچنین میان مدیران استقلال بحث بر سر آن بود که شاید یکی از مسئولان باشگاه خودش رأساً با کیپ‌تاون سیتی مکاتبه کرده و مدعی شده استقلال پاتوسی را نمی‌خواهد!

 

دروغ پاتوسی

این مدیر در عین حال ادعای دیگری را هم مطرح کرده که در نوع خودش قابل تأمل است. او با اشاره به تمایل پاتوسی برای کسب درآمد می‌گوید: همه می‌دانستیم در کشور‌های عربی پول بهتر یا حداقل کم‌دردسرتری گیر فوتبالیست‌ها می‌آید. فشار تمرینات کمتر، پول بیشتر و مالیات کمتر. پاتوسی در صورت پیوستن به بنی‌یاس همه این‌ها را داشت و سرمربی تیمش (وینفرد شفر) نیز کاملاً به او اعتقاد دارد بنابراین کاملاً بدیهی است که وقتی پای تیم اماراتی به وسط آمد، وسوسه شد، ولی در عین حال نمی‌خواست در میان استقلالی‌ها و به طور کلی بازار ایران به عنوان یک بازیکن بی‌وفا شناخته شود. او به خوبی می‌داند اگر در کشور‌های عربی موفق نشود، دوباره می‌تواند روی بازار ایران حساب باز کند، روی همین اصل «شاید» داستان نامه را راه انداخته تا خودش را تبرئه کند. فراموش نکنید باشگاه کیپ‌تاون یا خود پاتوسی هرگز تصویر نامه‌ای که مدعی بی‌نیازی استقلال به او شده را رسانه‌ای نکرده و همه چیز صرفاً براساس ادعای بازیکن سابق آبی‌هاست که حالا همراه شفر از این تیم جدا شده است.

 


مطالب پیشنهادی,وبگردی
 

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------