اسدی - استقلال منتفی شد؟/ احتمال بازگشت پژمان منتظری به استقلال!اخبار,اخبار ورزشی,رضا اسدی

تمدید قرارداد علی کریمی به نظر موجب منتقی شدن حضور رضا اسدی در استقلال شده است.

به گزارش خبرآنلاین، رضا اسدی هافبک دفاعی فصل گذشته سایپا که در ترکیب تیم علی دایی درخشش خوبی داشت در ابتدای فصل نقل و انتقالات تا حد زیادی به باشگاه استقلال نزدیک شد و حتی اخباری در خصوص توافق این بازیکن با آبی ها شنیده می شد. در ادامه اما اینطور مشخص شد که دو طرف بر سر مسائل مالی به توافق نرسیدند.

 

البته که بحث ماندن علی کریمی در جمع آبی ها نیز مسئله مهمی بود. چراکه کریمی و اسدی در یک پست بازی می کنند و تمدید قرارداد کریمی باعث می شد آبی ها از حضور اسدی بی نیاز باشند. در نهایت هم به نظر همین اتفاق افتاده. در واقع جدا از اینکه احتمال حضور اسدی در استقلال طی روزهای اخیر کم شده بود،توافق امروز کریمی با مدیران باشگاه که خبرگزاری فارس از آن خبر داد باعث شده که انتقال رضا اسدی به استقلال کلا منتفی شود.

 

احتمال بازگشت پژمان منتظری به استقلال!

در حالیکه زمان زیادی به پایان فصل نقل و انتقالات نمانده و استقلال در پست دفاع وسط دو بازیکن جذب کرده، شنیده می شود احتمال بازگشت پژمان منتظری به جمع آبی ها همچنان وجود دارد.

 

وبسایت ٩٠ در این خصوص نوشته که کامران منزوی، عضو هیئت مدیره استقلال با پژمان مذاکراتی برای بازگشت انجام داده. این در حالی است که منتظری چندی پیش با هواداران استقلال در فضای مجازی خداحافظی کرد و از این گله داشت که مسئولان باشگاه با او هیچ مذاکره ای نداشتند. نکته قابل توجه بعدی این است که امروز بعد از مشخص شدن شماره پیراهن بازیکنان استقلال در فصل بعد، شماره ٣٣ که متعلق به پژمان بود در اختیار بازیکنی قرار نگرفت.

 

 


مطالب پیشنهادی,وبگردی
 

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------