بیانیه مشترک فیفا، یوفا و AFC علیه سرقت حق پخش در عربستاناخبار,اخبار ورزشی,شبکه بین اسپورت

فدراسیون جهانی فوتبال، اتحادیه فوتبال اروپا و کنفدراسیون فوتبال آسیا به همراه چند لیگ معتبر بیانیه مشترکی را در قبال سرقت حق پخش تلویزیونی توسط عربستانی‌ها منتشر کردند.

به گزارش مهر، بعد از آنکه عربستان به هشدارهای فیفا برای جلوگیری از سرقت حق پخش مسابقات مختلف فوتبال در رقابت با شبکه بین اسپورت قطر بی توجه بود، امروز این نهاد به همراه یوفا، AFC، لیگ برتر انگیس، سری آ ایتالیا، لالیگا اسپانیا و بوندس لیگا آلمان بیانیه مشترکی را در محکومیت این اقدام عربستانی ها منتشر کرد.

 

عربستانی ها مدتی است با تاسیس شبکه beoutQ  به مقابله با حق پخش گسترده تلویزیونی شبکه قطری beINsports پرداختند ولی سرقت حق پخش آنها سر و صدای تمام نهادهای بین المللی فوتبال را در آورده است.

 

در بخشی از بیانیه فیفا که بازتاب گسترده ای در تمام دنیا داشته، آمده است: «ما از اظهارات سابق وزارت فرهنگ و اطلاعات عربستان علیه شبکه beoutQ استقبال کردیم اما این شبکه به سرقت خود ادامه می دهد. ما از دولت عربستان می خواهیم که اقدامات سریع و قاطعی را علیه این شبکه انجام بدهد. ما متعهد هستیم به صورت فردی و جمعی برای مبارزه با این سرقت همکاری کنیم.»

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی
 

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------