تابش: اتهام های بی اساس به سپاهان تمامی ندارد/ قصد شکایت از هوادار پرسپولیس را دارماخبار,اخبار ورزشی,تابش

مدیرعامل باشگاه سپاهان گفت: قصد دارم تا به دادگاه بابت افتراهای هوادار تهرانی شکایت کنم.

تابش مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی سپاهان به باشگاه خبرنگاران گفت: با توجه به برنامه‌ای که پیش‌تر توسط فدراسیون به صورت ضمنی اعلام شد، انتظار داشتیم تا رقابت‌های لیگ در دهم تا دوازدهم مرداد آغاز شود. برخی از تیم‌ها برای این مسئله برنامه ریزی کرده بودند و با تعویق اقتادن بازی‌ها شرایط برای این تیم‌ها سخت‌تر شده است. برای مثال سپاهان بازی‌های تدراکاتی خود را انجام داده و اردو‌های پیش فصل را نیز برگزار کرده است و آماده مسابقات است.

 

او ادامه داد: فدراسیون به تنهایی تصمیم گیرنده نبوده و از طریق مراجع امنیتی در ارتباط با آماده شدن ورزشگاه‌ها برای برگزاری بهتر بازی هماهنگی‌هایی صورت گرفته است. به هرترتیب با توجه به اعلام صورت گرفته به باشگاه‌ها بایستی صبر کرد تا مسئولین برگزاری مسابقات بتوانند شرایط را مهیا کنند. هر چند تاخیر یک یا دو هفته‌ای مشکلی ایجاد نخواهد کرد، اما بیشتر از این می‌تواند به تیم‌های با برنامه لطمه بزند.

 

تابش پیرامون احتمال پیوستن بازیکن پرسپولیس به تیم سپاهان تصریح کرد: نمی‌توانم در رابطه با جزئیات گزینه‌های مد نظر سپاهان صحبتی داشته باشم، اما با تعدادی از بازیکنان در حال مذاکره هستیم و در صورتی که پیوستن فردی به باشگاه سپاهان قطعی شود به رسانه‌ها اعلام خواهیم کرد.

 

مدیرعامل باشگاه سپاهان درباره هوادار تهرانی که پس از برگزاری بازی نیمه نهایی جام حذفی مصدوم شده و در فضای مجازی صحبت‌هایی را علیه باشگاه سپاهان انجام داده بود، گفت: ایشان صحبت‌های عجیبی مطرح کرده است که می‌توانم بگویم بخش زیادی از صحبت هایش کذب محض است ما با مسئولین اورژانس تماس گرفتیم و همه مصدومین توسط اورژانس ثبت شده اند. هیچ اورژانسی ایشان را به بیمارستان منتقل نکرده و این شخص هیچ اطلاعاتی در رابطه با شرایط و چگونگی این اتفاقات نداده و اصلا مستنداتی ارائه نشده است.

 

او همچنین افزود: این شخص گفته که وکیل خود را به باشگاه فرستاده، اما من این را هم تکذیب می‌کنم و هیچ وکیلی از طرف ایشان با ما صحبتی نداشته است. گفته اند که به دادگاه شکایت می‌کنم، اما باید بگویم که من هم قصد دارم تا به دلیل افترا‌های ایشان به دادگاه شکایت ببرم، چون واقعا مستنداتی ارائه نشده و صحبت‌های بی اساسی مطرح می‌شوند.

 

تابش از آینده نگری باشگاه سپاهان نیز این طور سخن گفت: به فکر آینده باشگاه هستیم و در سطوح مختلف آکادمی خود را تقویت کرده ایم. برای ما مهم‌تر از قهرمانی در سطوح پایه این است که بتوانیم استعداد‌ها را پرورش دهیم و بازیکنان خوبی را به فوتبال معرفی کنیم.

 

مربیان ما در آکادمی تحصیل کرده رشته تربیت بدنی بوده و برنامه‌های ما نیز مبتنی بر طرح توسعه فوتبال هستند که پیشتر تبیین شده است.

 

مدیرعامل باشگاه سپاهان در پایان با اشاره به وضعیت سپاهان در بازه نقل و انتقالاتی یادآور شد: به اعتقاد من سپاهان در یارگیری بسیار عالی عمل کرده و حتی یکی از رسانه‌ها گفته است که سپاهان سه، دو جین بازیکن در اختیار دارد! تیم ما کاملا آماده مسابقات است و تیم فعلی مشکلی ندارد، اما احتمالا یک یا دو بازیکن دیگر نیز به تیم اضافه خواهند شد تا بتوانیم با قدرت این فصل را پیش ببریم. برای مسابقات آسیایی هم در نیم فصل شرایط این را خواهیم داشت تا اگر در قسمتی احساس ضعف کردیم، تیم را تقویت کنیم.


مطالب پیشنهادی,وبگردی
 

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------