آخرین اخبار ورزشی


اخبار,اخبار ورزشی,مصدومیت داریوش شجاعیان

بدشانسی بی پایان هافبک استقلال؛ شجاعیان دوباره رباط داد؟

عکاس هایی که کنار زمین شاهد سر خوردن داریوش شجاعیان روی توپ بودند، وی را بعد از خروج از زمین تعقیب کردند، زمانی که او با…


کارشناسی داوری دیدار استقلال - گل ریحان/ گل دوم استقلال خطا بود؟اخبار,اخبار ورزشی,دیدار استقلال و گل ریحان
یک کارشناس داوری معتقد است گل دوم استقلال خطا بود و فرشید اسماعیلی با شارژ کردن بازیکن حریف، باعث شد تا تعادل بازیکن گل ریحان بر هم بخورد.

محمد ریاحی کارشناس داوری در گفت‌وگو با ایسنا درباره قضاوت سیدعلی در دیدار استقلال و گل ریحان اظهار کرد: سیدعلی قضاوت خوبی داشت و تنها ایراد او در صحنه گل دوم استقلال بود. به نظر من فرشید اسماعیلی بازیکن گل ریحان را شارژ کرد و با توجه به سرعت زیاد این بازیکن، باعث بر هم خوردن تعادل او شد و داور می‌توانست این صحنه را خطا بگیرد.

 

وی ادامه داد: البته رفتار نصرتی به هیچ وجه شایسته نبود و مربی یک تیم باید به گونه‌ای رفتار کند که بازیکنانش از او درس بگیرند. همچنین سیدعلی پنالتی را درست گرفت و اخراج بازیکن گل ریحان تصمیم صحیحی از این داور باسابقه بود. البته رفتار محمد پاپی هم بعد از اخراج درست نبود و این یکی از ضعف‌های بازیکنان ایرانی است.

 

مظفری زاده: گل دوم استقلال سالم بود

سعید مظفری زاده در مورد گل دوم استقلال به گل ریحان البرز گفت: قسمت پایینی تصاویر تلویزیونی زیاد مشخص نبود، اما در تصویری که ما دیدیم، خطایی مشاهده نشد و گل سالم بود.

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------