گل‌محمدی: نظر کالدرون برای خودش محترم است/ 3 امتیاز حق بازیکنانم بوداخبار,اخبار ورزشی,یحیی گل‌محمدی
سرمربی تیم شهر خودرو گفت: هر دو تیم با توجه به وضعیت جدول به دنبال برد بودند، این موضوع باعث شد تا بازی زیبایی را ببینیم.

به گزارش فارس، یحیی گل‌محمدی سرمربی تیم شهر خودرو بعد از پایان دیدار تیمش مقابل پرسپولیس در نشست خبری در خصوص این بازی گفت: امروز شاهد بازی خوبی از سوی هر دو تیم بودیم. هر دو تیم برای 3 امتیاز تلاش کردند و صاحب موقعیت شدند. هر دو تیم با توجه به وضعیت جدول به دنبال برد بودند. این موضوع باعث شد تا بازی زیبایی را ببینیم. 

 

وی ادامه داد: ما تمرینات خوبی برای این بازی انجام دادیم. بازیکنانم تلاش زیاد و جانانه‌ای انجام دادند و باید از آنها بابت این بازی تشکر کنم. آنها توانستند به حق خودشان برسند و گرفتن این 3 امتیاز حق بازیکنانم بود. آنها بیشتر تلاش کردند و این برد حق شان بود. گل زیبایی در این بازی زدیم و توانستیم 3 امتیاز بازی را بگیریم.

 

گل محمدی درباره اینکه سرمربی پرسپولیس گفته که موقعیت های پرسپولیس بیشتر از شهر خودرو بود افزود: نظر کالدرون قابل احترام است. او مربی بزرگی است اما نگاه ما این شکلی نیست. نظر هر کسی برای خودش محترم است.

 

سرمربی شهر خودرو در خصوص تعطیلات لیگ و آمادگی تیمش هم اظهار داشت: برای تیمی که روی نوار موفقیت است این تعطیلی ها اذیت کننده خواهد بود. ما اگر بازی تدارکاتی انجام دهیم می توانیم شرایط خوب خودمان را حفظ کنیم. روز جمعه با تیم امید بازی دوستانه خواهیم کرد و امیدوارم در شرایط مسابقه بمانیم.

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

سایر خبرهای داغ    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------