مسی: از تعویض شدن متنفرماخبار,اخبار ورزشی,لیونل مسی
«لیونل مسی» می‌گوید به هیچ عنوان دوست ندارد در میانه بازی تعویض شود و در عوض ترجیح می‌دهد بازی را از روی نیمکت آغاز کرده ولی تا پایان در زمین بازی بماند.

به گزارش ایرنا، کاپیتان آبی‌اناری‌ها در گذشته حتی اگر تیمش با اختلاف فاحش برنده میدان بود، باز هم از تعویض شدن سر باز می‌زد.

 

مرد آرژانتینی در این خصوص اظهار داشت: دوست ندارم تعویض شوم؛ ترجیح می‌دهم بازی را از روی نیمکت آغاز کنم و به عنوان بازیکن جانشین وارد زمین شده و کمتر بازی کنم اما هرگز تعویض نشوم.

 

وی ادامه داد: دلیلم این است که نتیجه بسیاری از بازی‌ها در دقایق پایانی رقم می‌خورد یا اینکه در این دقایق به خاطر خستگی حریف فضای بیشتری برای حرکت به دست می‌آورید؛ بنابراین ترجیح می‌دهم به عنوان جانشین وارد زمین شده و از این لحظات لذت ببرم تا اینکه زمین را در بهترین زمان ممکن ترک کنم.

 

مسی تا اینجای دوران فوتبالی خود در جریان ۸۲۹ بازی که برای بارسلونا و تیم ملی آرژانتین به میدان رفته، ۶۷۴ گل به ثمر رسانده است اما جادوگر آرژانتینی معتقد است گل زدن تنها بخشی از فوتبال او است.

 

وی در این باره تاکید کرد: هنوز فکر می‌کنم یک گلزن خاص و صرف نیستم؛ ترجیح می‌دهم از پشت به خط دفاع حرف وارد شده و موقعیت خلق کنم؛ البته وارد محوطه جریمه شدن و گل زدن را هم دوست دارم اما به گلزنی وابسته نیستم؛ بیشتر دوست دارم به طور مداوم با توپ در تماس باشم؛ یاد گرفته‌ام خودم را با بازی تطبیق دهم و لحظه مناسب را پیدا کنم؛ گاهی اوقات لازم نیست زیاد درگیر بازی شوم و فقط باید منتظر بهترین فرصت بمانم؛ در طول زمان توانایی بازی‌خوانی خود را تقویت کرده‌ام، اینکه در لحظه مناسب در جای درست قرار گرفته و در آن موقعیت تاثیرگذارتر و زهردارتر باشم.

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------