ناراحتی استراماچونی از لغو تمرین امروز استقلال/ زرینچه: با شرایط جوی نمی‌توانستیم کاری کنیماخبار,اخبار ورزشی,استراماچونی
لغو تمرین امروز تیم فوتبال استقلال باعث ناراحتی آندره‌آ استراماچونی سرمربی آبی‌پوشان شد.

به گزارش تسنیم، قرار بود تمرین امروز (سه‌شنبه) تیم فوتبال استقلال در مجموعه ورزشی انقلاب برگزار شود، اما باشگاه استقلال اعلام کرد که به دلیل عدم آماده زمین تمرینی مجموعه انقلاب و همچنین نفت تهرانسر تمرین لغو شد.

 

این مسئله با ناراحتی آندره‌‌آ استراماچونی سرمربی ایتالیایی استقلال روبرو شد و او قصد داشت در آستانه بازی با تراکتور تمرین تاکتیکی برای تیمش برگزار کند.

 

جواد زرینچه سرپرست تیم فوتبال استقلال در خصوص اینکه چرا تمرین امروز لغو شد، به خبرگزاری تسنیم گفت: بارندگی طی این چند روز شدید بوده و خط کشی زمین تمرین از بین رفته بود. وقتی خط کشی زمین نباشد، کار تاکتیکی نمی‌توان انجام داد. ما زمین نفت تهرانسر را نیز داشتیم که آنجا هم آب جمع شده بود. با مجموعه آزادی تماس گرفتیم تا در زمین شماره دو تمرین کنیم که گفتند زمین زیر کشت رفته است. به همین دلیل به بازیکنان اعلام کردیم تمرین امروز تعطیل است.

 

وی در مورد ناراحتی استراماچونی از لغو تمرین گفت: روز تعطیل که نمی‌توانستیم زمین را خط کشی کنیم. با شرایط جوی نمی‌توان کاری کرد. روز گذشته گفته بودم مجموعه انقلاب مشکل دارد و بهتر است به زمین تهرانسر برویم. آنجا هم متوجه شدیم که آب جمع شده و امکان برگزاری تمرین وجود ندارد. وقتی شرایط تمرین وجود ندارد، چاره دیگری جز تعطیلی تمرین نداشتیم، چون ممکن بود در این زمین بازیکنان آسیب ببینند. من که نمی‌توانستم روز تعطیل خط کش بیاورم و زمین را خط‌کشی کنم.

 

دلیل اصلی تمرین نکردن استقلالی‌ها بدهی بود یا بارندگی؟

مجموعه انقلاب در اختیار باشگاه استقلال قرار دارد و از فصل گذشته تمام رختکن‌ها، زمین و ... توسط این باشگاه ترمیم و تجهیز شد. مجموعه شیکی که از ابتدای این فصل در اختیار اعضای تیم قرار گرفته است. همچنین مجموعه نفت تهرانسر نیز به عنوان زمین دوم اجازه گرفته شد تا طبق گفته امیرحسین فتحی مدیرعامل استقلال، آبی‌پوشان برخلاف سال‌های گذشته در این فصل مشکلی بابت زمین نداشته باشد.

 

پیگیری تسنیم نشان می‌دهد که دلیل اصلی تمرین نکردن استقلال در زمین‌های انقلاب و مجموعه نفت تنها ارتباط به بارندگی نداشته است. اگر چه مجموعه انقلاب به مدت دو فصل در اختیار باشگاه استقلال قرار دارد، اما باشگاه جداگانه با پیمانکار فضای سبز خصوصی قرارداد بسته تا کار ترمیم و نگه‌داری چمن را برعهده داشته باشد. ظاهرا پیمانکار فضای سبز به دلیل دریافت نکردن پول برای خود و کارگرانش طبق قرارداد از ارائه خدمات اجتناب کرده است. بارندگی تهران نیز باعث شد تا تیم استقلال نتواند در این زمین تمرین خود را انجام دهد.

 

در رابطه با مجموعه نفت تهرانسر نیز، باشگاه به این مجموعه بدهی دارد و حتی قرار بود از روز شنبه هفته جاری اجازه حضور اعضای تیم استقلال در آن داده نشود.  همین مسائل به اضافه بارندگی تهران باعث شده که استقلالی‌ها در آستانه بازی با تراکتور نتوانند تمرین خود را انجام دهند.

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------