آخرین اخبار ورزشی


اخبار,اخبار ورزشی,تمرین تیم استقلال

اختلاف حسینی و مظاهری بالا گرفت؛ رشید تمرین را با عصبانیت ترک کرد

رشید مظاهری پس از گذشت دقایقی از تمرین اختصاصی گلرهای استقلال با ناراحتی ورزشگاه انقلاب را ترک کرد. به گزارش خبرورزشی، تمرین…


دنیزلی: هیچوقت در فصل اول قهرمان نشده‌ام/ نتیجه می‌توانست برعکس باشداخبار,اخبار ورزشی,دنیزلی
سرمربی تیم فوتبال تراکتور گفت: در هر تیمی قهرمان شدم در نیم فصل تیم اول نشده بود.

به گزارش فارس، مصطفی دنیزلی در نشست خبری بعد از دیدار تیمش مقابل استقلال اظهار داشت: این بازی به نظر حساسیت مهمترین بازی هفته بود،ما هفته گذشته باختیم و بازی بدی کردیم ولی امروز موقعیت‌های خوبی داشتیم. بعضی مواقع اتفاقاتی می‌افتد که نمی‌شود آن را توجیه کند.ما نتوانستیم از فرصت‌هایی که داشتیم استفاده کنیم و اشتباهات فردی نتیجه بازی امروز را رقم زد.

 

*در هر تیمی قهرمان شدم در نیم فصل تیم اول نشده بود

دنیزلی تصریح کرد:من از تیمم راضی هستم و به تمامی بازیکنانم اطمینان دارم. این باخت به این معنی نیست که بازیکنانم را زیر سوال ببرم. من در هر تیمی که قهرمان شده ام در نیم فصل اول تیم اول نشده بود. فاصله ما با رقبا یک یا 2 امتیاز است و این اهمیت زیادی ندارد. من برای یک هدف به اینجا آمده‌ام و به هدفم هم خواهم رسید. به تمام پرشورها هم می‌گویم که ما به نتیجه و اهدافمان می‌رسیم.بعضی مواقع برای رسیدن به هدفمان برخی بازیکنان دچار اشتباهاتی می‌شوند اما ما مسیر خودمان را ادامه می‌دهیم.

 

*نتیجه بازی امروز می‌شد بر عکس باشد

وی در خصوص نقش مصدومان تراکتور در این نتیجه گفت: ما بازیکنان مصدومی داشتیم، سوگیتا مصدوم است ودژاگه چند هفته است که نتوانسته با ما تمرین کند. البته برخی بازیکنان هم مصدوم بودند که فداکاری کردند تا برای ما بازی کنند. ما امروز موقعیت‌های گل زیادی داشتیم، مازولا، آزادی، فورچونه و ... نتوانستند موقعیت‌های خود را تبدیل به گل کنند. امروز می‌شد نتیجه بر عکس باشد، آنها از موقعی‌های خود خوب استفاده کردند و ما نتوانستیم این کار را انجام دهیم.من می‌دانم که بازیکنانم از نتیجه‌ای که به دست آمده خشنود نیستند.

 

*در کل زندگی‌ام برای باخت تیمم را به زمین نفرستاده‌ام

سرمربی تراکتور در خصوص اینکه اشتباهات فردی در اولین بازی های لیگ تاثیر دارند و شاید این اشتباهات شما(سرمربی) بود که باعث شکست امروز شد گفت: این نظر شما است و من برایش احترام قائل هستم. ما چه میزبان باشیم و چه میهمان برای برد وارد زمین می‌شویم. در کل زندگی‌ام در هیچ بازی برای مساوی بازی کردن تیمم را به زمین نفرستاده‌ام. شما اگر برای نباختن وارد زمین شوید حتما می‌بازید.

 

*برخی بازیکنان باید خود را نشان بدهند تا به آنها بازی بدهم

وی در خصوص اینکه اتفاقات بازی آبادان در بازی امروز هم تکرار شد و چرا وی در مواقعی که باید تعویض کنید این کار را انجام نمی‌دهید گفت: (خبرنگار به تعویض دیر هنگام ایمانی اشاره کرد)... اشتباه بازیکن چیزی نیست که مربی انتظارش را از بازیکن داشته باشد.هر بازیکن با تجربه یا جوان می‌داند اشتباهات شخصی در تیم تاثیر گذار است. با این انتقادها مطمئنا به نتیجه نخواهیم رسید. ما مقابل صنعت نفت و در نیمه نخست بد بازی کردیم. با وجود بعضی اشتباهات در این دیدار اما فرصت‌های زیادی ایجاد کردیم که تبدیل به گل نشدند. درباره خصوصیات تیم، نکاتی وجود دارد که در جمع  آنها را بازگو نمی‌کنم. ۷-۸ نفر ترکیب اصلی تیم ما مشخص هستند و بقیه باید خود را در تمرین خوب نشان دهند تا من به آن‌ها بازی دهم.

 

دنیزلی در خصوص دلایل شکست تیمش در 2 هفته اخیر و اینکه به نظر می‌رسد تیمش نسبت به بازی‌های شاداب هفته‌های اول فاصله زیادی دارد گفت: در بازی هفته گذشته چند بار تاکید کردم که بد بازی کردیم. در بازی امروز هم اشتباهاتی داشتیم و نشد از موقعیت‌هایمان استفاده کنیم.

 

خبرنگاران بعد از پرسیدن چند سوال پی در پی در اعتراض به مترجم دنیزلی گفتند: مترجم شما نمی‌تواند منظور سوالات ما را به سرمربی تیم منتقل کند که در این لحظه خوش زرع اعلام کرد این مشکل خواهد شد.

 

* برای جواب سوالات شما باید منجم باشم!

سرمربی تراکتور در خصوص اینکه مگر در این بازی جنگ بین هافبک‌ها نبود پس چرا شما از بازیکنان میانی خوبتان استفاده نکردید گفت: برای اینکه جواب این سوال را بدهیم باید منجم یعنی پیشگو باشیم. برای کسانی که در اینجا سوال می‌کنند احترام قائل هستم ولی هر شخصی فکر متفاوتی در فوتبال دارد. مسئول فنی تیم من هستم و من برای تیمم تصمیم می‌گیرم.ما امروز باختیم ولی قضایا به این شکل تمام نمی‌شود چون ما راهمان را به خوبی ادامه می‌دهیم. اعتماد من نسبت به بازیکنانم کم نمی‌شود و من با این نفرات ادامه خواهم داد.

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

سایر خبرهای داغ    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------