آخرین اخبار ورزشی


اخبار,اخبار ورزشی,لغو دیدار پرسپولیس و نساجی

دیدار نساجی - پرسپولیس لغو شد

سازمان لیگ برتر خبر از لغو دیدار دو تیم نساجی و پرسپولیس در چارچوب هفته پنجم را داد. به گزارش ورزش سه، در شرایطی که قرار بود…


ایران-عراق؛ ستاره‌هایی که هم را دوست دارند؛ ستاره عراق در آغوش گرم سرداراخبار,اخبار ورزشی,بازیکنان تیم ملی ایران و عراق
صفا هادی یکی از ستاره های تیم فوتبال عراق در جام ملت های آسیا بود.

به گزارش ورزش سه، صفا با چهره کودکانه و موی بلند و فرفری هیچ شباهتی به بازیکنی که در وسط زمین چپ و راست روی ساق حریفان تکل می زند، ندارد. اما با وجود تنش های شدید در دیدار قبلی ایران و عراق در جام ملت ها که خود او نیز قسمتی از جنجال آن بود، این ستاره ملی پوش عراق رابطه خوبی با بازیکنان ایران دارد.


صفا هادی که در تابستان گذشته ممکن بود از تیمش الشرطه به استقلال منتقل شود، امروز در آخرین تمرین دو تیم در ورزشگاه میزبان مسابقه و در لحظه جابجایی بازیکنان دو تیم، نزد بازیکنان ایران آمد و با سردار آزمون ستاره بین المللی فوتبال ایران برخورد گرم و دوستانه داشت؛ تا آنجا که انگار مدتی طولانی از آشنایی بین این دو می گذرد.

اخبار,اخبار ورزشی,بازیکنان تیم ملی ایران و عراق


به جز سردار و صفا هادی، دو بازیکن دیگر ایران و عراق هم با یکدیگر دیداری تازه کردند؛ رامین رضائیان و ربین سولاکا دوستاره دو تیم در بازی حساس فردا که به واسطه حضور در باشگاه الشحانیه با هم آشنا هستند.


البته بشار رسن و طارق همام هم با هم تیمی های سابق و فعلی شان خوش و بش مفصل کردند. با این وصف به نظر می رسد علیرغم حساسیتی که در دیدار عراق و ایران وجود دارد، رابطه خوبی میان بازیکنان دو تیم در زمین برقرار باشد.

اخبار,اخبار ورزشی,بازیکنان تیم ملی ایران و عراق

 


مطالب پیشنهادی,وبگردی

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------