دنیزلی: شاهین برای فوتبال بازی کردن نیامده بود/ کریستیچوویچ: کیفیت ما مانند تراکتور بالا نیستاخبار,اخبار ورزشی,دنیزلی
سرمربی تیم فوتبال تراکتور گفت: تیم مقابل برای فوتبال بازی کردن نیامده بود، بازی کردن مقابل چنین تیم‌هایی سخت است.

به گزارش فارس، دنیزلی در نشست خبری بعد از تساوی مقابل شاهین بوشهر در هفته سیزدهم لیگ برتر، اظهار داشت: تیم مقابل برای فوتبال بازی کردن نیامده بود. بازی کردن مقابل چنین تیم‌هایی سخت است. هفته‌هاست که از قعر جدول می‌خواهد بالا بیاید. حمله‌ای به دروازه ما نداشتند و بازی یک طرفه بود.

 

وی ادامه داد: برای از بین بردن مقاوت حریف باید گل بزنیم. خلاصه بازی را هم تماشا کردیم، به هر حال موقعیت‌های خوبی که داشتیم می‌توانستیم از آنها استفاده کنیم اما نتیجه به این شکل شد.

 

دنیزلی عنوان کرد: خیلی از این نتیجه ناراحتیم. می‌خواستیم ببریم اما نشد. بقیه رقیبان هم از ما یک یا 2 بازی جلو هستند و ما پشت آنها هستیم اما امروز 2 امتیاز را اینجا گذاشتیم که خیلی سخت بود. ذهن‌مان را اینجا جا نمی‌گذاریم. 6 بازی تا نیم‌فصل باقی مانده، اشتباهاتی داشتیم و نتوانستیم بازی را آن طور که باید صحیح انجام دهیم. باید همه را جبران کنیم و این کار را می‌کنیم.

 

سرمربی تراکتور درباره اینکه شما اشاره کردید 2 امتیاز را از دست دادید و بوشهر در این هوا یک امتیاز را گرفته، اینکه می‌گویید می‌توانیم برسیم اما شما از 4 بازی یک امتیاز گرفته‌اید، تصریح کرد: دیروز هم در مصاحبه مطبوعاتی گفتم تیم‌های ایران هر نتیجه‌ای را می‌توانند بگیرند. در سوپرلیگ چند هفته بازی نداشتیم و این یک برگ بازنده برای ماست اگر فکر و ذهن‌مان را روی این قضایا بگذاریم نمی‌توانیم جلو برویم. الان بازی مقابل ماشین‌سازی را پیش رو داریم که باید فکرمان را روی این بازی بگذاریم.

 

وی ادامه داد: چند بازی هفته‌های آخر شاهین بوشهر را بررسی کردیم، دیدیم این تیم درایت دارد و دفاع می‌کند باید از موقعیت‌هایی که داشتیم استفاده می‌کردیم که نکردیم. تیم‌هایی در جدول هستند که 12-13 بازی انجام داده‌اند، تا این هفته امتیازی که از تیم انتظار داشتم، 3-4 امتیاز بالتر از این امتیاز بود. تیم ما هدف دارد، در 11 بازی که انجام دادیم در 2 بازی نتایجی که باید می‌گرفتیم کسب نشد که یکی از این بازی‌ها، بازی امروز بود.

 

دنیزلی درباره اینکه آیا بازیکنان خواسته‌های شما را در زمین انجام می‌دهند، خاطرنشان کرد: آنچه را می‌خواهم نمی‌توانند همه را در زمین انجام دهند. امروز برخی از تعویض‌هایمان اشتباه بود به هر حال گل نزدن ما را دچار ناامیدی و حریف را مقاوم‌تر می‌کند.

 

سرمربی تراکتور به اشاره به حملاتی که بازیکنانش در دیدار با شاهین بوشهر داشتند، عنوان کرد: از چپ، راست و وسط حمله کردیم، همه چیز امتحان شد، بازیکنان شرایطی که انتظار داشتم انجام ندادند و به هر حال اشتباهاتی هم داشتند. بازیکنانی داشتیم که خیلی مبارزه کردند، این همه فشار به حریف آوردیم، امیدوارم در بازی‌های بعدی بتوانیم ببریم. باید از اشتباهاتی که داشتیم درس بگیریم. این اشتباهات در خط دفاعی و حمله بود. ما راهمان را ادامه می‌دهیم و سعی می‌کنیم در آینده جبران کنیم. برای ما مهم تیم است،  تیم به شکل خوب عمل می‌کند. می‌دانم که بازیکنان هم مانند من می‌خواهند بازی را ببرند.

 

 کریستیچوویچ: کیفیت ما مانند تراکتور بالا نیست/ اکنون در آسمان‌ها هستیم

میشو کریستیچوویچ در نشست خبری بعد از تساوی مقابل تراکتور در هفته سیزدهم لیگ برتر اظهار داشت: ما به امید اینکه بازی خوبی انجام دهیم، وارد تبریز شدیم. می‌دانستیم تراکتور تیم خوبی با بازیکنان و مربی بسیار عالی است. آمده بودیم اگر امکان‌پذیر است نتیجه بگیریم.

 

وی ادامه داد: بچه‌های ما واقعا جنگیدند و تلاش کردند. کیفیت ما مانند تراکتور بالا نیست. متاسفانه چند بازیکن مصدوم و محروم داشتیم و به همین دلیل از بازیکنان جوان استفاده کردیم که قبلا در لیگ بازی نکرده بودند. 

 

کریستیچوویچ عنوان کرد: خدا را شکر باختی نداشتیم. این موضوع مثبتی است و تلاش می‌کنیم ادامه دهیم. تراکتور از ما بهتر بود و حق‌شان بود که بازی را ببرند. این فوتبال است، گاهی خوب بازی می‌کنید و نمی‌برید؛ گاهی خوب بازی نمی‌کنید و می‌برید. بازیکنان از نظر بدنی در شرایط خوبی نبودند اما به خاطر بازی امروز و پیشرفتی که داشتند، تبریک می‌گویم.

 

سرمربی شاهین بوشهر اظهار داشت: زمانی که به تیم آمدم، 2 امتیاز داشتیم و 22 گل خورده. تاکنون هیچ بازیکنی جذب نکرده ایم. می‌توانستیم 2 بازیکن اضافه کنیم اما این کار را نکردیم. بازیکنان می‌بینند که من حمایت‌شان می‌کنم و می‌جنگم. اکنون بازی را با یک امتیاز تمام کردیم. مثل این است که در آسمان‌ها هستیم و خوشحالم.

 

کریستیچوویچ عنوان کرد: 5 دیدار سخت با تیم‌های صدر جدولی داریم. تلاش می‌کنیم بیشترین امتیاز را از این رقابت ها بگیریم. 

 

وی ادامه داد: اگر مطمئن بودم نمی‌توانم کاری در این تیم کنم، وارد باشگاه نمی‌شدم. در بازی با پارس هم موقعیت‌های زیادی داشتیم. در بازی امروز هم شانس داشتیم. خدا کمک می‌کند و در لیگ خواهیم ماند.

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی
مطالب پیشنهادی,وبگردی

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------