کارشناسی داوری پرسپولیس و ذوب‌آهن/ پنالتی پرسپولیس درست بود؛ خطایی روی مطهری رخ نداداخبار,اخبار ورزشی,کارشناسی داوری پرسپولیس و ذوب‌آهن
کارشناس داوری فوتبال ایران معقد است بیژن حیدری در دیدار پرسپولیس و ذوب آهن قضاوت بدون ایرادی انجام داده است.

پیروز سیف الله در گفت‌وگو با ایسنا درباره قضاوت بیژن حیدری در دیدار ذوب‌آهن و پرسپولیس اظهار کرد: در کل معقتدم بیژن حیدری قضاوت خوبی در این دیدار داشت. او به خوبی بازی را مدیریت کرد و از کارت زرد و آوانتاژ هم به خوبی استفاده کرد تا بازی را مدیریت کند. من فکر می‌کنم انتخاب داور از خود بازی مهم تر است و برای این بازی گزینه خوبی انتخاب شده بود.

 

وی درباره صحنه پنالتی پرسپولیس هم گفت: این پنالتی به درستی اعلام شد چون علیپور زمانی که با دروازه‌بان ذوب‌آهن تک به تک شد، مسیر توپ را تغییر داد و در ادامه با بی دقتی دروازه‌بان، نقش بر زمین شد. بنابراین این پنالتی درست بود.

 

او در ادامه درباره صحنه مشکوکی که درون محوطه جریمه پرسپولیس رخ داد و مطهری نقش بر زمین شد هم گفت: داور در این صحنه بهترین تصمیم را گرفت و دستور به ادامه بازی داد چون زمانی که بازیکن ذوب‌آهن صاحب توپ می‌شود، پس از زدن ضربه با بازیکن پرسپولیس برخورد می‌کند. به همین خاطر اصلا خطایی رخ نداد. فوتبال یک بازی درگیرانه است و اینگونه برخوردها طبیعی است.

 

مظفری‌زاده: پنالتی پرسپولیس درست بود

سعید مظفری زاده کارشناس داوری فوتبال ایران صحنه های مورد بحث این بازی را بررسی کرده است:"


-در دقیقه 14 معراج اسماعیلی دروازه بان ذوب آهن هنگام خروج برای قطع حمله و گرفتن توپ روی مهاجم پرسپولیس مرتکب خطای پنالتی شد و بیژن حیدری در این صحنه  به درستی خطای پنالتی گرفت.


-در دقیقه 41 محمدرضا منصوری کمک داور اول مسابقه  به درستی آفساید مهاجم ذوب را اعلام کرد.


-در دقیقه 46 جدال مهاجم ذوب آهن و بشار رسن در محوطه جریمه یک جدال طبیعی بود که با عدم تعادل مهاجم ذوب همراه شد هرچند که او ضربه را زد.به نظرم تصمیم داور در این صحنه برای ادامه بازی درست بود.


-در دقیقه 92 خطای بی ملاحظه خلعتبری برروی بازیکن پرسپولیس به درستی با کارت زرد از سوی داور جریمه شد.

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی
مطالب پیشنهادی,وبگردی

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------