زرینچه: آقایان مثل زالو به استقلال چسبیده اند/ از فتحی خواستم استعفا بدهداخبار,اخبار ورزشی,زرینچه
سرپرست تیم فوتبال استقلال گفت: به امیرحسین فتحی گفتم که هوادار به هر دلیلی شما را نمی‌خواهد پس استعفا بهترین گزینه است.

به گزارش باشگاه خبرنگاران، جواد زرینچه، سرپرست تیم فوتبال استقلال که این روز‌ها از سوی هواداران آبی‌پوشان تحت فشار است، اظهار داشت:  علی فتح الله زاده، مدیرعامل اسبق باشگاه، قبل از بازی صدایی از خودش پخش می‌کند و می‌گوید اگر استراماچونی از ایران رفت، تیم را دست من (زرینچه) بدهید تا من همان کار را بکنم. برای من عجیب بود، چرا که سه سال است من فتح الله زاده را ندیده ام. من ناراحت شعار هواداران نیستم، اما نگران رفتار این آقایان هستم.

 

زرینچه ادامه داد: امسال  در مسائل فنی دخالت نکرده ام و تنها کسی هستم که صادقانه برای استقلال کار کرده ام. این آقایان که از همین بچه‌ها به همه چیز رسیده اند می‌خواهند باشگاه را بچرخانند که غصه ام می‌گیرد. هواداران فتحی را نمی‌خواهند و من نیز به او گفتم تو را به قرآن استعفا بده. مدیرعامل و هیئت مدیره را قسم دادم به خانه استراماچونی بروند و اجازه ندهند تیم به هم بریزد. حالا من خائن شده ام؟

 

سرپرست آبی‌پوشان درخصوص درخواست هواداران برای کناره‌گیری فتحی از ریاست این باشگاه بیان کرد: به فتحی گفتم استعفا بدهد چراکه مردم شما را نمی‌خواهند، اما چک استراماچونی را من باید پاس می‌کردم؟ من دیروز می‌خواستم به مالزی بروم، اما آن را لغو کردم تا به عنوان بزرگ‌تر کنار تیم باشم آقایی که ادعای استقلالی بودن داری نامرد نباش و خجالت بکش تا از این تیم حاشیه سازی نکنی فتح الله زاده باید حرفش را ثابت کند و از من عذر بخواهد او ۱۰ بار به من زنگ زده است، اما جوابش را نداده ام. این آقایان مثل زالو می‌مانند و نمی‌گذارند امثال قلعه نویی و زرینچه سر کار بیایند.

 

زرینچه در پایان تاکید کرد: در برهه ای قید ١٠ میلیون را زدم و به خاطر ١٢٠ هزار تومان به استقلال بازگشتم و در لیگ سه برای تیم بازی کردم، حالا شما قضاوت کنید، من خائن هستم؟

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی
مطالب پیشنهادی,وبگردی

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

سایر خبرهای داغ    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------