آخرین اخبار ورزشی


اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی ,مسی

«مسی» در کنار قهرمان فرمول یک جهان، برنده بهترین ورزشکار سال ۲۰۱۹

«لوئیس همیلتون» و «لیونل مسی» به طور مشترک جایزه بهترین ورزشکار سال را در مراسمی در برلین به خود اختصاص دادند. همیلتون ۳۵…


پاشازاده: بازی می‌توانست خیلی جذاب‌تر باشد که اجازه ندادند/ کالدرون نشست خبری را ترک کرداخبار,اخبار ورزشی,پاشازاده
سرمربی تیم فوتبال شهرداری ماهشهر گفت: خدا را شکر می‌کنم که مقابل پرسپولیس دست و پا بسته نبودیم.

به گزارش فارس، مهدی پاشازاده در نشست خبری بعد از بازی با پرسپولیس اظهار داشت: خدا را شکر می‌کنم که سربلند بودیم، من شب گذشته هم اعلام کردم که دست و پا بسته نیستیم، به هر حال پرسپولیس مقابل تیم لیگ دویی نباید چندان هم دست و پا بسته باشد. به نظرم امروز فوتبال جذابی را شاهد بودیم.

 

وی درباره صحنه خطای رخ داده که بازیکنان تیمش معتقد بودند پنالتی است، تصریح کرد: داور اعتقاد داشت چیزی نشده فیلم بازی موجود است این موضوع می‌توانست سرنوشت بازی را تغییر دهد. در کل من از بچه‌ها راضی هستم ما حتی یکی از  امیدها را بازی دادیم. من به شهرمان افتخار می‌کنم و از آبادان برای میزبانی تشکر می‌کنم. ای کاش می‌توانستیم نتیجه بهتری بگیریم. 

 

پاشازاده یادآور شد: نمایش خوبی داشتیم حداقل تا گل اول شانس ما بهتر از پرسپولیس بود. اگر داور پنالتی می‌گرفت یا یکی دو ضربه ما با دقت بهتری زده می‌شود بازیکنان آماتور ما نسبت به پرسپولیس با بازیکنان حرفه‌ای نتیجه دیگری رقم می‌خورد. 

 

ناراحتی کالدرون از صحبت‌های خبرنگاران/ سرمربی پرسپولیس نشست خبری را ترک کرد

گابریل کالدرون در نشست خبری بعد از بازی با شهرداری ماهشهر اظهار داشت: دوست داشتیم روز گذشته در خدمت شما باشیم اما به دلیل تاخیر نشد این اتفاق بیفتد.

 

خبرنگاری در خصوص اینکه چرا بعد از این اتفاق کالدرون در نشست خبری حاضر نشد از سرمربی پرسپولیس سوال کرد که مدیر رسانه‌ای این باشگاه اعلام کرد بعد از پایان کنفرانس در این مورد صحبت خواهد کرد اما ناراحتی خبرنگاران از تصمیم روز گذشته کالدرون ادامه داشت تا جایی که یکی از خبرنگاران گفت پس ما هم سوالی از شما نمی‌پرسیم، بعد از این صحبت کالدرون با ناراحتی نشست خبری را ترک کرد.

 

این اتفاق در حالی رخ داد که بین خبرنگاران حاضر در نشست به خاطر این تصمیم اختلافاتی به وجود آمد.

 


مطالب پیشنهادی,وبگردی
 

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------