قلعه‌نویی: صنعت نفت از هر جهت لیاقت برد را داشت/ اسکوچیچ: ایمان داشتم سپاهان را شکست می‌دهیماخبار,اخبار ورزشی,قلعه‌نویی
سرمربی تیم فوتبال سپاهان اصفهان گفت: تیم داوری هم خیلی قضاوت خوبی داشت و از هر جهت حریف لیاقت برد داشت.

به گزارش فارس، امیر قلعه نویی بعد از شکست 4 بر 2 مقابل صنعت نفت ابادان در نشست خبری گفت: باید به این فوتبال تبریک گفت، 40 ساله در فوتبال هستم به مردم و جوانان غیور آبادان و دوست خوبم اسکوچیچ تبریک می گویم. فوتبال زیبایی بود 6 گل داشت. تیم داوری هم خیلی خیلی قضاوت خوبی داشت و از هر جهت حریف لیاقت برد داشت.

 

وی افزود: نیمه دوم فکر کردیم بازی تمام است و در رختکن این حرف رو زدم. وقتی توپ گئورگ گل نشد و بازی 3بر 3 نشد باید می باختیم. با یک فوتبال  مردم آبادان از این بازی از وزیر نفت هم می خواهم به تیم های نفتی کمک کند مردم با فوتبال شاد می شوند اگر میلیاردها تومان هزنیه کنید نمی توانید چنین جو شادی را برای مردم ایجاد کنید اما با فوتبال این اتفاق رخ می دهد. اسکوچیچ ما را یاد تیم خوب صنعت نفت در جام تخت جمشید انداخت، ما هم روز بدمان نبود ولی وقتی دو توپ را گل نکردیم حق مان بود ببازیم.

 

اسکوچیچ: ایمان داشتم سپاهان را شکست می‌دهیم/ آبادان برزیلته!

دراگان اسکوچیچ بعد از پیروزی 4 بر 2 مقابل سپاهان در نشست خبری گفت: به تیم و بازیکنانم تبریک می گویم که بسیار خوب بازی کردند. حتی در رختکن بین نیمه گفتم ایمان دارم که برنده می شویم. نیمه اول هم خوب بازی کردیم اما اشتباه‌های بچگانه داشتیم. سمت چپ مان در نیمه اول مشکل داشتیم. نیمه دوم واقعا تصمیم و خواست‌مان برای برد بود و اینکه حریف را از همان بالای زمین پرس کنیم. خیلی خوشحالم و از بازیکنانم رضایت دارم که با قلب و مغزشان و تمام وجودشان بازی کردند. سپاهان تیم خوبی است. توپی که در محوطه جریمه می آید برای آنها مثل یک ضربه پنالتی می‌ماند. تیم خیلی خوبی را بردیم.

 

وی در مورد تیم داوری مسابقه گفت: در نیمه اول مشکلاتی بود. دو سه خطا بود که می‌شد به بازیکنان سپاهان کارت زرد داد اما این اتفاقات در فوتبال رخ می‌دهد. فوتبال بدون احساسات معنایی ندارد.

 

سرمربی نفت آبادان در مورد پرداختی باشگاه به بازیکنان گفت: خوشحالم که بازیکنانم پول گرفتند و انگیزه باید از درون شما بیاید درون شما و تلاش کنید و برای برد زحمت بکشید. کسی که بخواهد به پول فکر کند پول بالاخره می آید و خوشحالم از این بابت که مشکلات شخصی بازیکنان با تزریق پول حل شد.

 

اسکوچیچ در مورد اینکه برنامه های شما برای نیم فصل دوم چیست؟ عنوان کرد: برنامه بزرگ برای باشگاه دارم و یک برنامه  بزرگ هم برای خودم دارم و از تهران به استانبول بروم و بعد به زاگرب بروم و دختربچه ام را ببوسم. این برنامه من است. امروز تاکتیک ما 4-3-2-1 بود که اگر شکل ان را بکشید شبیه یک درخت کریسمس می‌شد. 6-7 روز استراحت داریم بازیکنان مستحق استراحت هستند. 6 ماه خیلی سخت را گذراندیم. این 7 روز شاید آن‌ها نخواهند من را ببیند و من هم نخواهم آنها را ببینم. 

 

وی در مورد هواداران تیمش عنوان کرد: یک لحظه چشمم را بستم  احساس کردم در انگلیس هستم. هواداران تیم واقعا عالی هستند و انرژی زیادی به تیم می دادند. باید از حمایت عالی شان از تیم تشکر کنم.

 

سرمربی نفت آبادان در مورد احتمال بازگشتش به این شهر گفت: چیز جدیدی شده که بروند و بازنگردند؟! من برمی‌گردم.

 

وی درمورد اینکه با ملوان هم 4 گل به تیم قلعه نویی زده بودید و این برد بیشتر به شما چسبید یا آن برد، گفت: این سوال سختی است سه گل هم به فولاد زدم. نمی‌دانم نمی شود مقایسه کرد. در انزلی می‌گفتند چون شب قبل با قلعه نویی شام خوردیم ممکن است بخواهیم بازی را به او بدهم اما من یک آدم حرفه‌ای هستم.

 

اسکوچیچ در پایان بازهم به شوخی گفت: برنامه ام این است که برای دخترم یک شکلات و یک عروسک بخرم و سپس به فارسی اظهار داشت: آبادان برزیلته!

 


مطالب پیشنهادی,وبگردی
 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------