رانیری پس از شکست مقابل لاتزیو: روی بازیکنان روغن، نمک و فلفل می ریزم و آنها را زنده زنده می خورم!اخبار,اخبار ورزشی,رانیری
کلودیو رانیری، سرمربی باتجربه سمپدوریا از نمایش بازیکنانش مقابل لاتزیو انتقاد کرد.

یه گزارش ورزش سه، سمپدوریا عصر امروز و در شرایطی که هیچ حرفی برای گفتن نداشت، با نتیجه 1-5 مغلوب لاتزیوی آماده این روزها شد. چیرو ایموبیله، مهاجم گلزن بیانکوچلستی در این دیدار سه بار دروازه سمپدوریا را باز کرده و روز تلخی را برای کلودیو رانیری و تیمش رقم زد تا این سرمربی ایتالیایی از بازیکنانش به تندی انتقاد کند.

 

کلودیو رانیری گفت: "من امروز عصر مقداری روغن، نمک و فلفل را ریخته و بازیکنان را زنده زنده می خورم. ما نه تنها توپ اول یا دوم را به دست نیاوردیم، بلکه در نبرد برای توپ های سوم یا چهارم نیز برنده نشدیم. ما بسیار کند بودیم، واکنشی نشان ندادیم و در واقع نمایشی مانند یک تیم نداشتیم. این بدترین عملکرد ما از زمان حضور من در اینجا بود.

 

لاتزیو لیاقت تعاریف و تمجیدهایی که در سراسر دنیا می شود را دارد، آنها تیمی آماده هستند که از فوتبالی که ارائه می دهند لذت می برند. از نظر تئوری باید هفته آسانی را پیش رو داشته باشم، زیرا بازیکنان باید حس کنند که باید در هفته آینده ثابت کنند که این سمپدوریای واقعی نیست."

 


مطالب پیشنهادی,وبگردی
 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------