مس فینالیست شد/ کار گیتی پسند و سن ایچ به بازی سوم کشیداخبار,اخبار ورزشی,لیگ برتر فوتسال
تیم مس سونگون به دیدار فینال لیگ برتر فوتسال راه یافت و تکلیف بازی گیتی پسند با سن ایچ به جدال سوم کشید.

به گزارش ایسنا، بازی‌های دور برگشت نیمه نهایی لیگ برتر فوتسال عصر امروز(شنبه) در شهرهای اصفهان و تبریز برگزار شد.

 

دراصفهان تیم گیتی پسند که در بازی رفت درساوه موفق به شکست ۷ بر ۴ سن ایچ شده بود در سالن خالی از تماشاگر پیروزی اصفهان از تیم سن ایچ پذیرایی کرد. در نیمه اول گیتی پسند با نتیجه ۲ بریک مهمان خود را شکست داد. سعید عباسی و والکس برای گیتی پسند ومهدی عامری برای سن ایچ در این نیمه گلزنی کردند. در نیمه دوم سن ایچ توسط علی مروتی کار را به تساوی کشاند اما با فاصله‌ای اندک حمید احمدی گل دوم گیتی پسند را وارد دروازه سن ایچ کرد.

 

در دقایق پایانی سن ایچ بار دیگر به گل تساوی رسید اما محمد حسین درخشانی با زدن گل چهارم گیتی پسند بار دیگر برتری را به اردوی شاگردان حمید بی غم آورد. پس از این گل سن ایچ رو به پاورپلی آورد و موفق به زدن گل تساوی شد تا با باقی ماندن این نتیجه کار به وقت‌های اضافه کشیده شود. در وقت های اضافه سن ایچ توسط علی مروتی و روی نقطه پنالتی دوم به گل پنجم رسید تا شگفتی ساز شده و سن ایچ این بازی را با نتیجه ۵ بر۴ به سود خود خاتمه دهد. بدین ترتیب بازی سوم دو تیم روز دوشنبه ۱۲ اسفند در سالن پیروزی اصفهان برگزار می‌شود تا تیم برنده به فینال راه یابد.

 

در تبریز هم مسی‌ها در سالن بدون تماشاگر پورشریفی نیمه اول را با برتری یک بر صفر به رختکن رفتند. شاگردان علی افضل که در بازی رفت در ورامین، ستارگان را با نتیجه ۵ بر یک شکست داده بودند در بازی برگشت محتاط‌ تر عمل کردند. میثم خیام در شرایطی تک گل مس در نیمه اول را به ثمر رساند که تیم ستارگان در این نیمه یک پنالتی نقطه دوم را توسط مسلم رستمی‌ها از دست داد.

 

در نیمه دوم بازی با برتری محسوس مسی‌ها ادامه پیداکرد اما این تیم در گلزنی توفیقی نداشت تا اینکه با پایان محدودیت خطایی ستارگان، مهدی جاوید از روی نقطه پنالتی دوم گل دوم مس را به ثمر رساند. پس از این گل ستارگان روبه پاورپلی آورد اما راه به جایی نبرد و در حالی که فرهاد فخیم یک پنالتی نقطه دوم را از دست داد بازی در نهایت با برتری ۲ بر صفر مس به پایان رسید و با توجه به پیروزی در بازی رفت، مسی‌ها به فینال راه پیدا کنند.

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی
 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------