دعوای موسوی و فتح الله زاده بالا گرفتاخبار,اخبار ورزشی,موسوی و فتح الله زاده
علی فتح الله زاده و عبدالرضا موسوی در یک برنامه ورزشی درگیری لفظی پیدا کردند.

به گزارش باشگاه خبرنگاران، علی فتح الله زاده سرپرست باشگاه استقلال با حضور در یک برنامه ورزشی گفت: تجربه زیادی با هزینه مردم در باشگاه استقلال بدست آوردم و هر وقت می‌بینم مدیری در استقلال کار می‌کند، من حامی او می‌شوم و وقتی حال استقلال بد می‌شود من هم حالم بد خواهد شد.

 

او ادامه داد: همین دو ماه پیش مردم خواستند من بیایم و به دو میلیون نفری که رای دادند می‌بالم و فکر می‌کنم کارم درست بوده که هواداران می‌خواهند تا من دوباره برگردم. من دومی و سومی آسیا را دارم و دنبال ستاره سوم هستم، چون مردم از من انتطار دارند و البته با یک برنامه سه ساله این کار را انجام می‌دهم و اگر ستاره نگیرم خداحافظی می‌کنم، واقعا باید به جوانان میدان داد تا آن‌ها بیش‌تر تلاش کنند.

 

عبدالرضا موسوی با حضور در این برنامه  گفت: موسوی زمانی به استقلال آمد و خدمتی انجام داد و حتی فتح الله زاده مرا ربا خوار کرد و گفت سود پول می‌گیرد.

 

او ادامه داد: من از آقای فتح الله زاده می‌پرسم آیا شما از ورزش و فوتبال مدیر عامل شدید و یا از تئاتر آمدید؟

 

فتح الله زاده در جواب صحبت های موسوی گفت: شما در حد و اندازه ای نیستید که از من سوال کنید من چطور به استقلال آمدم. من فوتبال بازی می‌کردم و در تیم جوانان کشوری حضور داشتم و سابقه فوتبالی دارم. پس من هم بگویم شما در هواپیمایی چه کار کردید؟

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی
 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------