تاریخ دقیق دربی ایتالیا اعلام شداخبار,اخبار ورزشی,دیدار اینتر و یوونتوس
سرانجام تاریخ دقیق جدال معوقه رقابت‌های سری A به اطلاع عموم رسید.

به گزارش تسنیم، بنا بر اعلام فدراسیون فوتبال ایتالیا، دربی ایتالیا بین یوونتوس و اینتر در چارچوب رقابت‌های سری A یکشنبه شب آتی  از ساعت 23:15 به وقت ایران برگزار خواهد شد.

 

بر این اساس،  یکشنبه و دوشنبه، دیدارهای معوقه هفته بیست و ششم سری  A  بدون حضور تماشاگران برگزار می‌شود  و خبری از برگزاری هفته بیست و هفتم نخواهد بود.شیوع ویروس کرونا در ایتالیا باعث شد مسابقاتی در سری  A  لغو شود. در نهایت تصمیم گرفته شد روز های یکشنبه، 18 اسفند و دوشنبه، 19 اسفند به جای برگزاری دیدارهای هفته بیست و هفتم، دیدارهای معوقه هفته بیست و ششم سری A  برگزار شود. بنابراین در این 2 روز، مسابقات به شرح ذیل برگزار خواهد شد:

 

پارما- اسپال؛ یکشنبه ساعت 15

 

میلان-جنوا؛ یکشنبه ساعت 17:30

 

سمپدوریا-ورونا؛ یکشنبه ساعت 17:30

 

اودینزه-فیورنتینا؛ یکشنبه ساعت 20:30

 

یوونتوس-اینتر؛ یکشنبه ساعت 23:15

 

ساسولو-برشا؛ دوشنبه ساعت 21

 

هنوز تاریخ دقیقی برای انجام دیدارهای معوقه هفته بیست و پنجم سری A مثل بازی اینتر-سامپدوریا اعلام نشده است. بازی های هفته بیست و هفتم هم که قرار بود شنبه و یکشنبه هفته آینده برگزار شود در روزهای شنبه 24 اسفند و یکشنبه 25 اسفند برگزار خواهد شد و این یعنی زمان برگزاری تمام بازی‌های هفته بیست و هفتم به طور خودکار به هفته بعد خود منتقل می‌شوند. همچنین برای اینکه سری A  در زمان مقرر به اتمام برسد، برنامه‌ریزی جدیدی انجام خواهد شد تا بازی‌های یکی از هفته‌های پایانی وسط هفته انجام شود.

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی
 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------