خروجی جلسه هیئت مدیره استقلال چه بود؟/ خواسته‌های مجیدی؛ فتح الله زاده قصد استعفا دارداخبار,اخبار ورزشی,تیم فوتبال استقلال
جلسه هیئت مدیره باشگاه استقلال روز گذشته برگزار شد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران، با توجه به مشکلات مالی و پرونده‌های شکایتی بازیکنان و مربیان سابق تیم فوتبال استقلال تهران که این روز‌ها بلای جان آبی پوشان شده در همین راستا روز گذشته جلسه هیئت مدیره باشگاه استقلال با حضور اسماعیل خلیل زاده، علی فتح الله زاده و کامران منزوی برگزار شد و مدیران باشگاه تصمیماتی را دباره وضعیت کنونی این باشگاه اتخاذ کردند.

 

با این وجود ساعاتی پیش مطرح شده بود که خلیل زاده قصد دارد از حضور در استقلال استعفا دهد که با پیگیری‌هایی که انجام دادیم مشخص شد تنها فردی که هیچ گاه از استقلال جدا نمی‌شود شخص خلیل زاده است و حتی وزیر ورزش و جوانان هم با استعفای او به هیچ عنوان موافقت نمی‌کند.

 

خلیل زاده از میان مدیران استقلال تنها فردی بود که در زمان سرپرستی اش و جدایی استراماچونی و دیگر اتفاقات رخ داده برای تیم و باشگاه در کنار استقلال ماند و شرایط را سر و سامان داد و حتی وی با وجود بیماری همسرش و رسیدگی به وضعیت شهر رشت برای بیماران کرونایی روز گذشته خود را به تهران رساند تا امورات باشگاه و پرونده‌های شکایتی را بررسی کند، اما در حال حاضر شنیده می‌شود مشکلات مالی باعث شده تا فتح الله زاده به فکر استعفا بیفتاد.

 

به هر ترتیب شرایط به نحوی در استقلال حاکم است که گویا خلیل زاده تنها قصد استعفا ندارد بلکه رفت و آمد نفرات به بدنه باشگاه نیز به او ربط پیدا خواهد کرد؛ بنابراین استعفای خلیل زاده درست نیست و احتمالا نفراتی که مدعی شدند به بدنه باشگاه پول تزریق می‌کنند در آستانه استعفا قرار دارند و بعید نیست فتح الله زاده از استقلال کناره گیری کند.

 

همچنین اسماعیل خلیل زاده رئیس هیئت مدیره باشگاه استقلال امروز هم در وزارت ورزش و جوانان رویت شده و جلسه‌ای با وزیر ورزش و جوانان داشته است و در حال حاضر باز هم انجام کار‌های بزرگ و رفع مشکلات بر عهده خلیل زاده است و وی نه تنها استعفا نداده بلکه قرار است خلیل زاده ۲ تا ۳ نفر را به بدنه هیئت مدیره اضافه کند تا امرات باشگاه دنبال شود. به این ترتیب جدایی فتح الله زاده می‌تواند به واقعیت نزدیک باشد، اما جدایی خلیل زاده از نزدیکان باشگاه تکذیب شده و چنین چیزی صحت ندارد.

 

خواسته‌های مجیدی از سرپرست استقلال

فرهاد مجیدی سرمربی تیم فوتبال استقلال تهران از علی فتح الله زاده درخواست کرده تا پیش از آغاز دور جدید تمرینات استقلال، مشکل زمین تمرینی این تیم برطرف شود تا آبی پوشان بدون دغدغه تمریناتشان را در یک زمین مناسب برگزار کنند.  

 

پیش از این علی فتح الله زاده وعده داده بود ظرف مدت ۲ هفته مشکل زمین تمرین استقلال را برطرف کند و به همین منظور از کمپ مرحوم ناصر حجازی هم بازدید کرد.

 

مجیدی همچنین خواستار پرداخت مطالبات بازیکنان تیمش شده تا آبی پوشان تعطیلات عید را بدون دغدغه مالی سپری کنند. یکی از نگرانی‌های مجیدی این است که بازیکنان خارجی با بهانه کردن تاخیر در پرداخت مطالباتشان، به ایران بازنگردند و قراردادشان را به صورت یک طرفه فسخ کنند.  

 

در صورتی که تعطیلی مسابقات لیگ برتر تمدید نشود و بازی‌ها از چهاردهم فروردین ماه برگزار شود، آبی پوشان هم تمریناتشان را از روز بیست و ششم ماه جاری آغاز خواهندت کرد و باید دید فتح الله زاده که درگیر پرونده‌های شکایت بازیکنان و مربیان خارجی است، می‌تواند خواسته‌های سرمربی تیمش را برآورده کند یا خیر.  

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی
 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------