آخرین اخبار ورزشی


اخبار,اخبار امروز,اخبار جدید

اطلاعیه باشگاه پرسپولیس درباره مثبت بودن تست دو تن از اعضای تدارکات تیم/ چهار تست مشکوک کرونا در باشگاه تراکتور

باشگاه پرسپولیس اعلام کرد دو عضو تدارکات این تیم که به کرونا مبتلا هستند، در قرنطینه خانگی به سر می‌برند و هیچ ارتباطی با…


واعظ آشتیانی: سعادتمند رسما باید عذرخواهی کنداخبار,اخبار ورزشی,واعظ آشتیانی
مدیرعامل سابق استقلال می گوید اعتماد به فردی که هویت مشخصی ندارد به وجهه این باشگاه لطمه می زند.

امیررضا واعظ آشتیانی در باره سند جعلی واریز پول به حساب دیاباته و میلیچ از سوی فردی خارج نشین  به ورزش سه گفت: اتفاقی اصلا جالبی نبود و سوال من این است که چرا باشگاه استقلال باید به فردی که هویت آن مشخص نیست و کسی نمی داند آیا اهلیت لازم را دارد یا نه اعتماد کند و من فکر می کنم نباید اجازه می دادند این اتفاق رخ بدهد.

 

او ادامه داد: متاسفانه رخ دادن چنین اتفاقی به وجهه باشگاه استقلال لطمه می زند و حتی باعث می شود چهره چنین باشگاه بزرگی در مجامع بین المللی هم خراب شود. از طرف دیگر این موضوع می تواند باعث شکایت شود و حتی بار حقوقی هم برای باشگاه در پی داشته باشد. 

 

مدیرعامل سابق استقلال در مورد واکنش سعادتمند بعد از اتفاقی که رخ داده هم گفت: نمی خواهم بگویم او استعفا کند و شاید این کمی سخت گیرانه باشد ولی فکر می کنم سعادتمند باید رسما از هواداران استقلال عذرخواهی کند. اگر او عذرخواهی کند حداقل کمی افکار عمومی را آرام می کند و شاید بقیه مدیران هم فرهنگ عذرخواهی را یاد بگیرند، شما می بینید بعضی از مدیران عذرخواهی که هیچ، حق به جانب هم هستند. البته این نباشد که مدیرفکر کند هرکاری می کند با یک عذرخواهی حل می شود.

 

آشتیانی در پایان گفت: من فکر می کنم باید به سعادتمند کمی زمان بدهند تا کارش را انجام بدهد هرچند که من همان روز اول در یکی از مصاحبه هایم گفتم به استقلال نیا. وقتی دیدم او با شناخت آمده و همه چیز را قبول کرده است امیدوار شدم و حالا هم فکر می کنم باید مدتی به او زمان داد.

 


مطالب پیشنهادی,وبگردی
 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------