آخرین اخبار ورزشی


تیم ملی فوتبال,اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی

شکست کلمبیا برابر پرو در کوپا آمه ریکا

تیم ملی فوتبال کلمبیا با شکست برابر پرو فرصت صدرنشینی موقت در کوپا آمه ریکا را از دست داد. به گزارش ایسنا، در ادامه مرحله…

حمله تند و باورنکردنی سپهر حیدری به بهروز رهبری‌فرداخبار,اخبار ورزشی,سپهر حیدری
صحبت‌های عجیب بهروز رهبری فرد با یکی از رسانه‌ها با واکنش تندی از سوی سپهر حیدری همراه شده است.

بهروز رهبری‌فرد مدافع سابق پرسپولیس در گفتگویی که با ایران ورزشی داشته به محسن خلیلی و سپهر حیدری انتقاد کرده و آنها را پیشکسوتان دو باشگاه سایپا و ذوب آهن خطاب کرده است. موضوعی که اکنون با واکنش سپهر حیدری مواجه شده و او در گفتگویی که با ورزش سه داشته پاسخ تندی به این موضوع داده است.

 

حیدری که اکنون در کادرفنی تیم پایه‌ها نیز حضور دارد در واکنش به این موضوع گفت: ابتدا باید بگویم که من افتخار می‌کنم پیشکسوت ذوب آهن و پرسپولیس هستم. افتخار می‌کنم فوتبالم را از باشگاه بزرگی مثل ذوب آهن شروع کردم و طی چند سال در این باشگاه کاپیتان بودم که باعث افتخارم است و برای این تیم و هوادارانش همیشه احترام زیادی قائل هستم.

 

وی در ادامه صحبت‌هایش گفت: همه می دانند که از بچگی عاشق پرسپولیس بودم و افتخار بزرگم این است که به آرزوی دوران کودکی که پوشیدن تیم محبوبم پرسپولیس بود رسیدم و خدا را شکر می کنم که به لطف خدا و هواداران پرسپولیس طی چهار فصل سه جام گرفتم و 12 گل برای این تیم به ثمر رساندم. افتخار کاپیتانی پرسپولیس نصیبم شد و حساس ترین گل تاریخ لیگ برتر را در دقیقه 96 زدم. 

 

 

 

 

حیدری در واکنش به مصاحبه مدافع سابق این باشگاه گفت: من عادت دارم به تمام پیشکسوتان احترام بگذارم و آنها را با لفظ آقا خطاب کنم. آقای بهروز رهبری فرد عزیز پیشکسوت قبلا قابل احترام! اگر این عناوین باعث می شود که به شخص شما فشار بیاید و اذیتت کند این مشکل شماست. شما فقط با من مشکل نداری، شما همیشه برای جلب توجه علیه خیلی از بزرگان پرسپولیس مصاحبه کردی و آنها را تخریب کردی. ولی در نهایت کسی که تخریب شد از دید مردم تو بودی. اینکه مردم لقب سرطلایی را که من همیشه گفته ام لقب زنده یاد همایون بهزادی بوده و بس به من داده اند و اینکه با هم هم پست بودیم و اینکه در حال حاضر من بدون حاشیه مدارج ترقی را به عنوان مربی در باشگاه پرسپولیس یعنی خانه خودم دنبال می کنم، اگر باعث ناراحتی‌ات می شود، اصلا برایم مهم نیست. در این مدت که همه علیه پرسپولیس موضع گرفتند آقای باتعصب کجا بودی؟ چرا یک بار از تیم حمایت نکردی؟ تو به علی پروین که خیلی از فوتبالت را مدیون ایشان هستی رحم نکردی. من برای اینکه برای تیم محبوبم ایجاد حاشیه نشود و دشمنان پرسپولیس را خوشحال نکنم جواب شما را نمی دهم ولی اگر دفعه بعدی هم باشد و این صحبت ها درباره من مطرح شود مطمئن باش خیلی محکم پاسخ خواهم داد به طوری که دیگر مصاحبه کردن یادت برود!

 

مدافع سابق پرسپولیس در پایان گفت: نکته آخر اینکه یادت باشد عشق من را به پرسپولیس که از بچگی دارم نمی توانی بگیری و هیچ وقت نمی گذارم دشمن خودی و غیرخودی به پرسپولیس ضربه بزند. چون ضربه ای که دشمن خودی به تیم می زند خیلی محکم تر از دشمن غیرخودی است.

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   
    
   وب گردی