آخرین اخبار ورزشی


اخبار,اخبار ورزشی,ابتلای بازیکنان گل گهر به کرونا

تست کرونای 12 بازیکن گل گهر مثبت شد

تست کرونای گل گهری‌ها در آستانه بازی با شاهین بوشهر یک دردسر جدید ایجاد کرده است. به گزارش ایلنا، بازی تیم های گل گهر و…


تصمیم نهایی؛ لیگ حتما برگزار می شوداخبار,اخبار ورزشی,لیگ برتر فوتبال
همان طور که فدراسیون فوتبال ایران پیش تر خبر داده بود بازی های تیم ملی در مرحله مقدماتی جام جهانی 2022 مهر و آبان جاری ادامه پیدا خواهد کرد.

به گزارش ورزش سه، در هفته های اخیربرخی از باشگاه ها به بهانه ویروس کرونا خواهان تعطیلی بازی های لیگ بودند که با توجه به برنامه اعلام شده از سوی کنفدراسیون فوتبال آسیا دیگر تحقق این خواسته امکان پذیر نیست. واقعیت این است بازیکنان تیم های داخلی از اسفند ماه به مرخصی رفته اند و اگر قرار باشد بازی های لیگ تعطیل شود 6 – 7 ماه بدون بازی در اردوی تیم ملی حاضر خواهند شد و 17 مهر در دیدار با هنگ کنگ به میدان خواهند رفت که این بدون شک به تیم ملی آسیب می زند. در صورتی که با برگزاری بازی های معوقه لیگ برتر ملی پوشان داخلی بار دیگر در شرایط بازی قرار می گیرند و با آمادگی در تمرین تیم ملی حاضر خواهند شد.

 

تصمیم نهایی سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال این است که لیگ برگزار شود. این به صلاح تیم ملی و فوتبال ایران است. از همه مهمتر سازمان لیگ بر این باور است برگزاری بازی های  معوقه فصل جاری در سایه رعایت پروتکل های بهداشتی تمرین خوبی است برای اینکه فصل آینده بازی ها را با همین روال دنبال کند. آزمون و خطاها در 9 هفته باقی مانده شرایط را برای برگزاری لیگ در فصل آینده بهتر خواهد کرد.

 


مطالب پیشنهادی,وبگردی
 

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------