آخرین اخبار ورزشی


اخبار,اخبار امروز,اخبار جدید

گل محمدی: خیلی زود به گل رسیدیم/ امیدوارم روند بردهای ما ادامه داشته باشد

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس از پیروزی تیمش برابر شارجه و صعود به مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا ابراز خرسندی کرد. به…


نامجومطلق: فشار مجیدی به‌خاطر بازی نامنظم شد/ مربی سپاهان: غیبت قلعه‌نویی تاثیرگذار بوداخبار,اخبار ورزشی,مجید نامجو مطلق
مربی تیم فوتبال استقلال تهران گفت: فشار بازی و استرسی که در طول نود دقیقه به فرهاد مجیدی وارد شد باعث شد تا فشار او نامنظم شود و نتواند در نشست خبری شرکت کند.

به گزارش مهر، مجید نامجومطلق در نشست خبری آنلاین پس از برد دو بر یک استقلال تهران مقابل سپاهان اصفهان گفت: سه امتیاز حساسی را کسب کردیم. قبل از اینکه ۱۰ نفره شویم کنترل توپ و میدان را در اختیار داشتیم.هدف اول سپاهان در نیمه اول گل نخوردن بود. تیم ما در بدترین زمان ممکن ۱۰ نفره شد.

 

مربی تیم فوتبال استقلال تهران درباره عملکرد بیژن حیدری افزود: درباره اخراج او صحبت نمی کنم و این موضوع را به کارشناسان این امر می سپارم. البته در مجموع داوری خوبی بود و تنها در همان صحنه می توانست جور دیگری رفتار کند.

 

وی تاکید کرد: همین اتفاق باعث شد تا کنترل بازی به دست سپاهان بیفتد. در نیمه دوم مجبور شدیم تغییر سیستم دهیم و می دانستیم سپاهان بیشتر رو به بازی هوایی می آورد به همین خاطر محمد دانشگر را به تیم اضافه کردیم تا ضربات سر را اول بزنیم. خیلی خوب عمل کردیم و موفق شدیم. مهدی قائدی خیلی خوب بازی کرد اما با توجه به ۱۰ نفره شدن مجبور شدیم تاکتیک تیم را تغییر دهیم. فشار زیادی روی قائدی هست و فکر می کنم در بازی بعدی به قولی که بابت زدن گل دهم داده است عمل کند.

 

نامجومطلق یادآور شد: هنوز چیزی تمام نشده و امیدوارم با تمرکزی که امروز داشتیم در سه فینال دیگر باقیمانده حاضر شویم. از بازیکنان تیم با وجود ۱۰ نفره شدن واقعا تشکر می کنم که فشاری که سپاهان با بازیکنان بلندقد خود آورد به خوبی دفاع کردند.

 

او درباره غیبت های ادامه دار فرهاد مجیدی گفت: آقای مجیدی قرار بود در نشست شرکت کند اما فشار بازی و استرسی که در طول نود دقیقه به او وارد شد باعث شد تا فشار او نامنظم شود و نتواند در نشست خبری شرکت کند.

 

مربی آبی پوشان پایتخت تاکید کرد: من فکر می کنم بازیکنان حرفه ای باید مشاور اختصاصی داشته باشند. باید زودتر از اینها هم کسی را می آوردیم تا روی بازیکنان بطور حرفه ای کار کنند. مهدی قائدی هم در همین قالب قرار خواهد گرفت. او باید بداند تمام زحمات خود را برای استقلال کشیده و توان کامل خود را برای فصل جاری گذاشته است. او فوق العاده عمل کرده است.

 

وی در پایان خاطرنشان کرد: بازی به بازی پیش می رویم و هر سه دیدار باقیمانده در لیگ برتر سخت است. اول به شهرخودرو فکر می کنیم و دوباره به سپاهان که در جام حذفی بازی داریم.

 

غیبت ادامه‌دار فرهاد مجیدی در نشست‌های خبری

فرهاد مجیدی در نشست خبری آنلاین پس از پیروزی دو بر یک استقلال تهران مقابل سپاهان اصفهان حاضر نشد تا به غیبت های دنباله دار خود ادامه دهد.

 

سرمربی استقلال تهران در حالی پاسخگوی سوالات خبرنگاران بصورت آنلاین نشد که مجید نامجو مطلق دستیار وی قبل از این بازی عنوان کرده بود که مجیدی حرف های زیادی برای گفتن دارد اما باز هم خودش در کنفرانس خبری شرکت کرد.

 

 

مربی تیم سپاهان: غیبت قلعه‌نویی تاثیرگذار بود/ سعی داشتیم کارهای سخت انجام دهیم!

 

میگوئل تکسیرا در نشست خبری پس از شکست دو بر یک سپاهان اصفهان مقابل استقلال تهران گفت: بعد از هفته سختی که پشت سر گذاشتیم هدفمان کسب ۳ امتیاز این بازی بود.

 

مربی سپاهان افزود:نیمه اول تقریبا خوب بازی کردیم و موقعیت به حریف ندادیم اما فکر می کنم در نیمه دوم تمرکزمان را از دست دادیم و سعی داشتیم کارهای سخت را انجام دهیم. می خواستیم سه امتیاز را بگیریم و هوادارانمان را خوشحال کنیم اما تمرکز نداشتیم و گلی همچون گل دوم را دریافت کردیم.

 

وی درباره عملکرد داور بازی سپاهان و استقلال تهران افزود: دقیقا ندیدم که بازیکن استقلال چگونه اخراج شد. همانطور که ما سعی کردیم تمام تلاشمان را انجام دهیم داور هم همین کار را کرد.

 

تکسیرا درباره تاثیر غیبت قلعه‌نویی در نتیجه این بازی تصریح کرد:غیبت او تاثیرگذار بود و مهم است که کنار ما باشد.

 

وی ادامه داد: دیگر تمام تمرکز سپاهان روی بازی با نساجی است و نمی‌دانیم که چه اتفاقی رخ می‌دهد. باید نظر پزشکان را درباره حضور آقای قلعه نویی بدانیم.

 

***

 

دیدار پرسپولیس - نساجی

گل‌محمدی: تیم برتر زمین بودیم و نشان دادیم که بی‌جهت قهرمان نشده‌ایم

 

یحیی گل‌محمدی پس از تساوی یک - یک تیم فوتبال پرسپولیس مقابل نساجی مازندران اظهار داشت: بازی تقریباً‌ یکطرفه بود و تیم نساجی روی یک صحنه که تمرکز خوبی روی اوت دستی نداشتیم به گل رسید و همان یک بار که روی دروازه ما آمدند، گل خوردیم. ما امروز مثل یک قهرمان بازی کردیم و تیم برتر زمین بودیم. از بازیکنانم تشکر می‌کنم. ما نشان دادیم که بی‌جهت قهرمان نشده‌ایم.

 

وی در ادامه افزود: می‌توانستیم بازی را با چند گل ببریم، ولی در زدن ضربه آخر بی‌دقت بودیم. به هواداران می‌گویم باید به این تیم افتخار کنند. با توجه به شرایط زمین، بازی کردن در این ورزشگاه سخت است. امروز به لحاظ فنی تیم خوبی بودیم و موقعیت‌های زیادی داشتیم. از تیم حریف هم به خاطر بازی جوانمردانه تشکر می‌کنم. بقیه بازی‌های لیگ هم برای ما مهم است و با تمام قدرت ادامه می‌دهیم. تیم داوری هم خوب بود و امروز قضاوت خوبی داشت و تشکر می‌کنم از داوران.

 

 

وی در واکنش به این موضوع که صحبت‌هایش در مورد تیم نساجی و شهر قائمشهر پیش از بازی بازتاب خوبی بین هواداران مازندرانی داشته است،‌ گفت:‌ به طور کلی من یک بحثی را بگویم. این شهر فوتبال‌خیز است و استعدادهای نابی در این منطقه وجود دارد. تیمی مثل نساجی که ریشه خوبی دارد و همه مردم این شهر به اسم این تیم افتخار می‌کنند، باید امکانات بهتری برای بازی‌ داشته باشد. با توجه به استعدادهای این منطقه، هواداران و فوتبالی که این شهر دارد، این استادیوم (ورزشگاه وطنی) کوچک است، هم به لحاظ کیفی و هم به لحاظ کمی.

 

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس ادامه داد: یکی از دوستان گفت چرا در نشست پیش از بازی شرکت نکردیم، اما در این شهر یک هتل سه ستاره نیست که تیم ما در آن مستقر شود. این جای تأسف دارد که در شهری به این بزرگی یک هتل خوب نیست. این هم از وضیت استادیوم است، به نظرم قائمشهر از لحاظ امکانات ورزشی و توریستی شهر فقیری است و باید به این شهر خیلی بیشتر از این‌ها رسیدگی شود.

 

محمود فکری:وقتی به پرسپولیس گل زدیم بازی را رها کردیم

محمود فکری در نشست خبری آنلاین پس از تساوی یک - یک نساجی مازندران و پرسپولیس گفت: از تمام بازیکنانم تشکر می‌کنم که مانند دیدارهای قبلی، با تمام وجود بازی کردند و خدا را شکر از تیمی که قهرمان شده توانستیم امتیاز بگیریم. وقتی به گل رسیدیم کمی بازی را رها کردیم و فکر می کردیم به راحتی می توانیم نتیجه را به نفع خودمان حفظ کنیم.

 

سرمربی نساجی مازندران درباره عملکرد داور بازی و پنالتی که به سود پرسپولیس گرفته شد افزود: از کارشناسان خواهش می‌کنم کارشناسی صحیحکنند و اگر حق ما ضایع شده، بگویند. با وجود این گل، بچه‌ها با تمام وجود تلاش کردند. نیمه دوم هم شاهد بازی خوبی بودیم. پرسپولیس موقعیت‌های خوبی روی دروازه ما ایجاد کرد. از همه بازیکنان تیم و علیرضا حقیقی که دروازه بان بود تشکر کنم که به جز پنالتی اجازه نداد دروازه ما باز شود.

 

سرمربی تیم فوتبال نساجی مازندران درباره تاکید کرد: نساجی چند بازیکن جوان دارد که می‌توانند به تیم ملی کمک کنند و امیدوارم آقای اسکوچیچ توجه ویژه‌ای به آنها داشته باشد. شاید در رده نهم جدول باشیم،‌ اما در این هفت بازی نشان دادیم توانایی داریم و بازیکنانم می‌توانند به تیم ملی کمک کنند. امیدوارم اسکوچیچ توجه ویژه‌ای به بازیکنان ما داشته باشد.

 

فکری درباره گلایه یحیی گل محمدی از بازی در چمن مصنوعی یادآور شد: بازیکنان دوست ندارند در چمن مصنوعی بازی کنند و بازی در این زمین بیشتر به ضرر ماست که میزبان هستیم. بچه‌ها در چمن طبیعی می‌توانند بهتر و با اشتیاق بیشتری بازی کنند تا امتیازات خانگی را کامل بگیریم.

 

او خاطرنشان کرد: تیم که قدمت ۶۰ ساله دارد و استان به آن افتخار می کند باید مرد حمایت بیشتری قرار بگیرد.

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------