آخرین اخبار ورزشی


یورو 2020،اخبار ورزشی،خبرهای ورزشی

صعود دراماتیک دانمارک با تحقیر روسیه در سن پترزبورگ/ بلژیک با شکست فنلاند صدرنشین شد

در چارچوب هفته پایانی مرحله گروهی یورو 2020، تیم ملی دانمارک در یک بازی دیدنی مقابل روسیه به برتری رسید و توانست پس از بلژیک…

گل محمدی: برنامه‌های چیپ صداوسیما همیشه کارشناسان استقلالی می‌آورند/ مجیدی: باید پرسپولیس را شکست دهیمیحیی گل محمدی،اخبار ورزشی،خبرهای ورزشی
سرمربی تیم پرسپولیس می‌گوید که بازیکنان او کاملا آماده دربی هستند.

یحیی گل‌محمدی سرمربی تیم پرسپولیس در نشست خبری پیش از دربی حضور یافت و به سوالات خبرنگاران پاسخ داد. او از آمادگی تیمش صحبت کرد و همچنین درباره دریافت گل در دقایق پایانی اظهاراتی را انجام داد. مشروح صحبت‌های سرمربی پرسپولیس را می‌خوانید:

 

* فوتبال به خانه نشینی مردم کمک کرده است
یحیی در ابتدا گفت: قبل از هرچیز عید فطر را به همه مسلمانان جهان تبریک میگویم و آرزو دارم دعاهایشان مقبول خدا قرار بگیرد. یک تشکر ویژه هم از کادر پزشکی داشته باشیم و این عزیزان را نباید فراموش کنیم، چون در سخت‌ترین شرایط کار می‌کنند. تشکر ویژه هم از تمام بازیکنان و مربیان و دست اندر کاران برگزاری مسابقات داشته باشیم، چون فوتبال باعث شده که خیلی از مردم در خانه بمانند و این کمکی به عدم انتقال ویروس است. فوتبالیست‌ها شرایط سختی دارند و جا دارد از تک تک آن‌ها قدردانی کنیم.

 

* بازیکنان ما آماده دربی هستند
وی درباره بازی عنوان کرد: دربی یک بازی ویژه و مخصوص است و حساسیت‌های خاص خود را به خصوص برای هواداران دارد. فکر کنم چیزی که سرنوشت و نتیجه دربی را مشخص می‌کند، داشتن تمرکز و روحیه برنده شدن است. امیدوارم این دو بخش را در بازی فردا داشته باشیم. بازیکنان ما آماده دربی هستند، البته بعد از بازی با سپاهان چند مصدوم دادیم و امیدواریم تا فردا بهبود پیدا کنند. دوست داریم بینندگان از بازی لذت ببرند و در نهایت هم نتیجه، نتیجه دلخواه ما باشد.

 

* هر امتیاز در قهرمانی موثر است
او درباره از دست دادن نتیجه در بازی رفت گفت: هفته‌های پایانی است و هر امتیاز از دست رفته، در قهرمانی تاثیر دارد. ما هم برای این سه امتیاز تمام تلاش و انرژی خودمان را می‌گذاریم. شرایط بازی را هم می‌دانیم به چه نحوی است، اما شاید زود باشد درباره اتفاقات فنی بعدا صحبت می‌کنیم.

 

* شرایط مصدومان واقعا مشخص نیست
یحیی درباره مصدومان عنوان کرد: واقعا چیزی مشخص نیست. ما زمان کمی برای کار‌های ریکاوری داشتیم و دیروز هم بدون این بچه‌ها تمرین کردیم. شرایطشان زیاد تا دیروز خوب نبود، اما ۲۴ ساعت تا مسابقه مانده. فکر کنم ساعت‌ها هم تاثیرگذار باشد در بازگشت آن ها.

 

* فقط کارشناس استقلالی می‌آورند
سرمربی پرسپولیس درباره برنامه ریزی لیگ توضیح داد: اعتراض را از روز اول و شاید از یک ماه پیش داشتیم، اما متاسفانه توجهی به این موضوع نشد و این تبعیض به نظرم از نیم فصل اول وجود داشته و شرایط و برنامه بازی‌ها برای پرسپولیس مناسب نبود و شرایط سختی را برایمان درست کنند. انتظار زیادی هم نداشتیم و خواسته برابری و عدالت بود. استقلالی‌ها می‌خواستند با بازی برابر با ما بازی کنند، آن را اجرا کردند، اما در بازی برگشت متاسفانه این اتفاق رخ نداد. تبعیض وجود داشته و نمی‌توانیم بگوییم نبوده. ما با خیلی چیز‌ها مبارزه می‌کنیم و یکی برنامه ریزی مسابقات است و دیگری برنامه‌های چیپ صداوسیماست که همیشه از کارشناسان و مجری‌های استقلالی استفاده می‌کنند و به آب و آتش می‌زنند که داور پرسپولیسی است! حرف‌های سخیف می‌زنند و فشار به تیم داوری می‌آورند و حتی باشگاه استقلال هم بیانیه داده بود و این کاملا نگران کننده است. درخواست ما از همه کسانی که می‎‌توانند تاثیرگذار باشند این است که بگذارند آرامش برقرار شود و داوران کارشان را کنند.

 

* نمی‌توانم درباره ترکیب بگویم
گل‌محمدی درباره بازگشت آقایی گفت: نمی‌توانیم درباره این که چه کسی بازی می‌کند یا خیر صحبت کنیم. این تا فردا مشخص خواهد شد.

 

* بازیکنان ما ذهن برنده دارند
او همچنین گفت: همه بازی‌ها برایمان مهم است. این فلسفه پرسپولیس است که تا آخر بجنگیم و فرقی نمی‌کند حریف ما وسط جدول باشد و بازیکنان ما ذهن بزرگ و برنده‌ای دارند و این به ما کمک می‌کند.

 

* برای مساوی وارد زمین نمی‌شویم
وی در مورد حریفان پرسپولیس عنوان کرد: حریف جدی ما سپاهان است و ما اصلا برای مساوی وارد زمین نخواهیم شد و اراده مان فردا هم این است که برنده شویم و برد هدف اصلی است.

 

* این انتقاد را قبول دارم
گل‌محمدی درباره دریافت گل در دقایق پایانی گفت: شرایط هر بازی متفاوت است، اما باید روی این موضوع کار کنیم و خودم هم قبول دارم و باید بعد از زدن گل اول برویم برای گل دوم. طبیعی است که حریف هم فشار می‌آورد و وقتی جلو هستید باید بیشتر حمله کنید. باید بیشتر حمله کنیم و به فکر گل‌های بعدی باشیم.

 

***

 

مجیدی: باید پرسپولیس را شکست دهیم/ خانم هراتیان چرا باید برای نیمکت من تصمیم بگیرد؟

یحیی گل محمدی،اخبار ورزشی،خبرهای ورزشی

فرهاد مجیدی سرمربی تیم استقلال در نشست خبری پیش از بازی دربی حضور یافت و درباره این دیدار اظهار نظر کرد و به سوالات خبرنگاران پاسخ داد. مشروح صحبت های سرمربی استقلال را در زیر می‌خوانید:

 

* حتما باید دربی را ببریم
او در ابتدای صحبت هایش گفت: طبیعتا ما فردا بازی سخت و حساسی داریم و باتوجه به این‌که هفته پیش علی رغم بازی خوب و مقابل تیم ذوب اهن 7-8 موقعیت ایجاد کردیم اما بازی را در کمال بدشانسی واگذار کردیم، شرایط جدول به طوری است که حتما باید در بازی فردا برنده شویم تا در کورس قهرمانی باقی بمانیم.

 

* استقلال با تفکرات سرمربی بسته نشده است
مجیدی در ادامه با اشاره به صحبت هایش پیشینش گفت: تیم پرسپولیس بر اساس تفکرات سرمربی اش بسته شده اما تیم استقلال دو سال است که با نظر سرمربی بسته نمی‌شود. نه این که بازیکنان بدی باشند اما مشکل این است که در یک پست 5 بازیکن خوب داریم اما در پست دیگر وقتی بازیکنی مصدوم می‌شود، نتوانیم بازیکنی را ذخیره کنیم. برای باشگاه بزرگی نظیر استقلال بهتر است که با نظر سرمربی بسته شود. بازیکنان استقلال باکیفیت هستند اما من به هواداران استقلال قول می‌دهم که برای فصل آینده تیمی ببندم که هواداران دوست دارند و از بازی اش لذت می‌برند.

 

* پرسپولیس تیم خوبی است
وی درباره دربی و استراتژی اش عنوان کرد: استراتژی ما پیروزی در دربی است، اما بازیکنان ما باید باهوش باشند چون پرسپولیس تیم خوب با بازیکن و مربی خوب است و ما اگر فردا تیم خوبی باشیم، برنده خواهیم شد.

 

* بدن بازیکنان در لیگ قهرمانان تحلیل رفت
سرمربی استقلال درباره برنامه لیگ قهرمانان اظهار داشت: چون بازی ها سه روز یک بار بود، بدن بازیکنان ما تحلیل رفت بعد از سه بازی. چون ما امکانات ریکاوری مثل تیم های عربی نداریم. بدنساز ما با هزینه خودش و 30 هزار یورو دارو آمد و من به او مدیون هستم. اما ما باهوش هم بودیم.

 

* ما هم محروم و مصدوم داریم
به هر جهت ما هم بازیکن محروم داریم، آقای رضاوند و متین کریم زاده و فرشید اسماعیلی به خاطر مصدومیت. اما این بازی، بازی ای است که هر بازیکنی بازی کند، با تمام وجود بازی خواهد کرد. من این انگیزه را در بازیکنانم دیدم که عملکرد خوبی را از خودشان نشان دهند.


* نگفتم چه بلایی سر تیمم آوردند
فرهاد مجیدی همچنین درباره شرایط مدیریتی استقلال گفت: بحث دفاعی ما مشکل دفاع تیمی است نه شخصی. درباره مدیریت اجازه بدهید که چون فردا بازی با پرسپولیس است، من دوست ندارم تمرکز خودم و بازیکنانم بهم بخورد. اجازه بدهید بعد از بازی مفصل در این باره صحبت کنم. من سعی کردم کمتر صحبت کنم تا تمرکزم خودم و بازیکنانم کمتر بهم نخورد. اما هرچه سکوت می‌کنیم کاری می‌کنند من بیشتر صحبت کنم. الان به من اعلام کردند دکتر ما نمی‌تواند روی نیمکت بنشیند؛ دکتری که من در تیم المپیک با او آشنا شدم و دوست من نبوده. از او خواهش کردم در آسیا دکتر تیم ما باشد. وقتی برگشتیم از آسیا به خاطر مسائلی که در عربستان رخ داد و برای حفظ شان او، نگفتم که چه بلایی سر تیم من آورد. به نظر من نه باشگاه پرسپولیس و آقایحیی احتیاجی به این کار ندارند. ما فردا بازیکنانمان را مثل مرد می‌فرستیم زمین که مبارزه کنند و یک بازی جوانمردانه.

 

* همین کارها را کردید که استقلال با دلال بسته می‌شود
وی افزود: تمرکز من بهم نمی‌خورد. ما می‌خواستیم رسانه باشگاه را هم عوض کنیم، گفتند از وزارت ورزش و آقای مبین موافق نیستند. ایشان چه کاره هستند؟ همین کارها را کردید که استقلال با دلال‌ها بسته می‌شود. الان خانم هراتیان چه کاره است که درباره نیمکت من تصمیم می‌گیرد؟ من به بزرگتر از او هم این اجازه را نمی‌دهم. این کارها برای قدیم است و لزومی ندارد قبل از دربی این کار را کنند. مربی ای که برای تیم امید اجازه داشته، الان برای تیم ما اجازه نمی‌دهند؟ مدارکش را ای اف سی تائید کرده اما ایفمارک نه! اجازه بدهید تیم ما بازی جوانمردانه انجام بدهند. ما دو تغییر داشتیم اما وزارت ورزش پدر ما را درآورد. امیدوارم این مسائل حل شوند و این مسائل حاشیه ای را برای بازیکنان و مربیان درست نکنند. چون من دکتر ایفمارک رابه خاطر کیفیت پایین بیرون کردم، اجازه نمی‌دهید؟ اختیار نیمکت با سرمربی است و پزشک، ماساژور، رسانه، مربی و... همه با سرمربی است. من اجازه نمی‌دهم کسی برای نیمکت استقلال تصمیم بگیرد.

 

* فردا بازی زیبا و جذابی خواهیم داشت
او درباره احتمال پر گل شدن بازی فردا توضیح داد: نمی‌شود پیش بینی کرد اما چیزی که در ذهنم است فردا بازی جذاب و زیبایی را از طرف هم ما و هم پرسپولیس خواهیم دید و هواداران دو تیم لذت خواهند برد.

 


مطالب پیشنهادی,وبگردی

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

  سایر خبرهای داغ

  

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   
    
   وب گردی