آخرین اخبار ورزشی


مهدی قایدی،اخبار ورزشی،خبرهای ورزشی

قایدی: هر تیمی می‌بازد درباره داوری صحبت می‌کند/ واکنش فرزاد مجیدی به اعتراض قلعه نویی

بازیکن تیم فوتبال استقلال می‌گوید درباره آینده‌اش باشگاه باید تصمیم بگیرد. به گزارش ایسنا، مهدی قایدی پس از برتری تیمش برابر…

نامه دادگستری برای توقیف املاک باشگاه استقلالباشگاه استقلال،اخبار ورزشی،خبرهای ورزشی
به درخواست طلبکار ۵۸۰ هزار درهمی باشگاه استقلال که ۹ میلیارد تومان علیه این باشگاه حکم گرفته، نامه شناسایی املاکی که به نام باشگاه استقلال است به اداره ثبت ارسال شد.

به گزارش طرفداری، احمد سعادتمند زمانی که مدیرعامل استقلال بود برای پرداخت مطالبات شیخ دیاباته مبلغ 580 هزار درهم از یک شخص در امارات قرض می گیرد و تعهد می دهد اگر نتواند این پول را سر وقت برگرداند، در ازایش روزی هراز درهم علاوه بر اصل پول جریمه دهد. حال سعادتمند دیگر مدیرعامل استقلال نیست اما این مطالبات پا برجا مانده و شخصی که به مدیرعامل سابق استقلال پول قرض داده بود، از آبی ها شکایت کرده و علیه این باشگاه حکم گرفته است.

 

روز گذشته رسانه ها خبر داده بودند طلبکار استقلال به دنبال توقیف اموال استقلال است حالا امروز نامه ای به دست رسانه طرفداری رسیده که نشان می دهد این شخص به دادگستری و قوه قضاییه مراجعه کرده و دادگستری هم به اداره ثبت نامه زده که اگر ملکی به نام باشگاه استقلال است، آن ملک مصادره و توقیف شود.

 

در حال حاضر املاک باشگاه استقلال در حال شناسایی است که به ازای 9 میلیارد طلب این شخص، املاک توقیف و به این طلبکار که حکم دادگاه را دارد، واگذار شود. به نظر می رسد باشگاه استقلال این بار ناچار به حراج کمپش شود. به خاطر اینکه ساختمان اداری باشگاه استقلال اصلا به نام این باشگاه نیست و به نام فدراسیون فوتبال است و باشگاه استقلال نمی تواند این ساختمان را به کسی واگذار کند ولی کمپ باشگاه به خاطر خصوصی سازی به نام استقلال شده و این خطر وجود دارد که اگر باشگاه نتواند پول این فرد را بدهد باید به ازای آن 9 میلیارد، بشخی از کمپ ناصر حجازی از دستش خارج شود.

 

خطری که روز گذشته طبق گفته برخی رسانه ها، استقلال را تهدید می کرد، امروز با نامه ای که دادگستری به اداره ثبت زده، جدی تر از قبل شده است و باید دید باشگاه استقلال چه واکنشی به آن خواهد داشت.

 

باشگاه استقلال،اخبار ورزشی،خبرهای ورزشی

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------