مانچینی: ایتالیا به هویت قبلی خود بازگشت/ سرمربی ولز: شکست مقابل ایتالیا برای ما مانند برد بودمانچینی،اخبار ورزشی،خبرهای ورزشی
سرمربی ایتالیا پس از صعود متقدرانه به مرحله حذفی از درخشش آتزوری و در خصوص رسیدن به رکورد تاریخی پوزو صحبت کرد.

به گزارش فارس، تیم ملی ایتالیا در بازی سوم خود نیز مقابل تیم ملی ولز به برتری رسید و با 9 امتیاز و با اقتدار به مرحله بعدی صعود کرد. روبرتو مانچینی پس از این برد و درخشش تیم ملی ایتالیا در مرحله حذفی یورو 2020 گفت:‌ ما بهتر از این نمی‌توانستیم عمل کنیم. شاید باید بیشتر گل می‌زدیم و یا خیلی فیزیکی تر بازی می‌کردیم ولی باید بگویم این بازیکنان بسیار عالی کار کردند.

 

وی ادامه داد: این مهم است که ما توانستیم با تغییر 3 یا 4 بازیکن هویت ایتالیا را به مانند قبل حفظ کنیم. همه بازیکنان می‌دانند که وظیفه ما چیست و نتیجه و عملکرد نباید تغییر کند.

 

تیم ملی ایتالیا از 26 بازیکن حاضر در یورو از 25 بازیکن استفاده کرد و مانچینی تنها به دروازه‌بان سوم بازی نداد.

 

مانچینی در این خصوص گفت: تمام بازیکنان در تیم ملی ایتالیا اثبات کردند که گزینه اصلی برای قرار گرفتن در ترکیب هستند. بردن در اینجا مهم نیست زیرا ما توانستیم به لحظات سخت فائق آییم. ما جنگیدیم تا به پیروزی دست یابیم و این به نظرم اهمیت دارد.

 

مانچینی در خصوص رسیدن به رکورد پوزو در سال 1940 اظهار داشت: او جام‌های زیادی را با ایتالیا بدست آورد ولی ما هنوز اول راه هستیم. هر تیمی که به مرحله حذفی یورو می‌رسد می‌تواند قهرمان شود.

 

راب پیچ، سرمربی تیم ملی ولز نیز اظهار داشت: باختیم ولی پیشرفت داشتیم و عملکرد خوبی از خود به ثبت رساندیم. ما توانستیم به هدفمان که صعود بود برسیم و در رده دوم قرار گیریم.

 

سرمربی تیم ملی ولز اظهار داشت: وقتی 10 نفره شدیم رقابت با تیم ملی ایتالیا سخت شد ولی توانستیم عملکرد خوبی داشته باشیم و تنها یک گل دریافت کنیم.

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------