شرمندگی سرمربی ماشین سازی از رفتار حامد لک/ واکنش اکبرپور به تبانی بازی با پرسپولیسعلیرضا اکبرپور،اخبار ورزشی،خبرهای ورزشی
سرمربی تیم فوتبال ماشین سازی نسبت به رفتار حامد لک با توپ جمع کن تبریزی واکنش نشان داد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران، حامد لک دروازه بان تیم فوتبال پرسپولیس در جریان بازی با ماشین سازی رفتاری را مقابل یک توپ جمع کن انجام داد که ممکن است با جریمه کمیته انضباطی مواجه شود.

 

علیرضا اکبرپور سرمربی تيم فوتبال ماشین سازي در واکنش به این موضوع اظهار داشت: من از فیلمی که دیدم بسیار ناراحت شدم و از آن شخص توپ جمع کن شرمنده شدم. رأی کمیته انضباطی برای ما سودی ندارد. امیدوارم رأی طوری باشد که محدوده خودمان را بشناسیم. هر چیزی که به نفع فوتبال ما است باید اتفاق بیفتد. ما جراأت نمی‌کردیم که مقابل یک کودک چنین حرکاتی را انجام دهیم.

 

او افزود: ما همیشه از اخلاق صحبت می‌کنیم، اما این موارد به فوتبال ما ضربه می‌زند.

 

واکنش سرمربی ماشین سازی به تبانی بازی با پرسپولیس

علیرضا اکبرپور سرمربی ماشین سازی در واکنش به شایعه تبانی مسابقه با پرسپولیس، اظهار داشت: خیلی از بازیکنان ما اولین بازی خود را مقابل پرسپولیس انجام دادند. استرس و فشار بازی روی بازیکنان ما تاثیر گذار بود. ۱۴ تیم لیگ برتری منتظر بودند تا ما پرسپولیس را متوقف کنیم.

 

راحت ترین کار برای من این است که باخت را گردن بازیکنان بیندازم، اما وجدان کاری من این اجازه را نمی‌دهد. اگر کسی توپ را از قصد گل نکرده با خدای خودش طرف است. هر کسی صحبت از تبانی انجام می‌دهد این موضوع را باید اثبات کند.

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------