X

حمله ایرانی‌ها به صفحه کاپیتان تیم ملی لهستان/ متلک رامین رضاییان به کوبیاک: هیس!حمله ایرانی ها به صفحه کوبیاک،اخبار ورزشی،خبرهای ورزشی
علاقمندان به والیبال در پایان دیدار تیم‌های ایران و لهستان جواب کری‌خوانی کوبیاک را در فضای مجازی دادند.

به گزارش خبرآنلاین، تیم ملی والیبال ایران در نخستین مسابقه خود در رقابت‌های المپیک توکیو توانست با نتیجه ۳ بر ۲ از سد لهستان عبور کند.

 

این پیروزی در شرایطی به دست آمد که مشائیل کوبیاک، کاپیتان جنجالی تیم ملی لهستان پیش از شروع مسابقه در مصاحبه‌ای مدعی شده بود که در این دوره از مسابقات ایران را حریف جدی به شمار نمی‌آورد و این تیم نمی‌تواند تاثیری روی او داشته باشد.

 

پس از پیروزی شاگردان آلکنو مقابل لهستان تعداد زیادی از علاقمندان والیبال به صفحه شخصی وی در فضای مجازی رفته و از خجالتش درآمدند. در آخرین عکسی که وی از خود منتشر کرده بیش از ۱۵۰ هزار نظر ثبت شده است.

 

این در حالی است که در عکس‌های قبلی وی، تعداد نظرات بین ۲ تا ۵ هزارتا بود. کاپیتان لهستانی‌ها در بازی امروز با صلاحدید کادر فنی در ترکیب تیمش قرار نگرفت.

 

***

 

متلک رامین رضاییان به کاپیتان تیم ملی لهستان؛ هیس!

رامین رضاییان که سعی داشت پس از پیروزی ایران با گذاشتن کامنت از خجالت کوبیاک در بیاید اما ظاهراً موفق نشد زیرا کاپیتان تیم ملی والیبال لهستان کامنت او را پاک کرد.

 

بازیکن فوتبال ایران استوری زیر را خطاب به کوبیاک منتشر کرد.

 

او در این استوری به زبان ایموجی کاپیتان لهستان را دعوت به سکوت کرده است.

 

حمله ایرانی ها به صفحه کوبیاک،اخبار ورزشی،خبرهای ورزشی

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------