آخرین اخبار ورزشی


اخبار,اخبار امروز,اخبار جدید

جزییات ویژه برنامه دربی ۹۷/ اعلام نام گزارشگر و مهمانان

در فاصله چند ساعت مانده به آغاز برگزاری نود و هفتمین دربی پایتخت، نام گزارشگر و مهمانان ویژه برنامه ای که به همین منظور…

شوخی کاربران ایرانی با تبلیغ جدید مازراتی؛ وقتی بکهام نقی معمولی می شودبکهام در تبلیغ مازراتی،اخبار ورزشی،خبرهای ورزشی
تبلیغ جدید شرکت مازراتی که در اینستاگرام این کمپانی منتشر شده، با واکنش های بسیاری از سوی کاربران ایرانی همراه بود.

به گزارش ورزش سه، دیوید بکهام فارغ از دنیای فوتبال، با حضور خود در دنیای تبلیغات، دریچه ای جدید را به روی ستاره های این رشته ورزشی باز کرد. بی شک ستاره های فعلی دنیای فوتبال، بخش قابل توجهی از توجهاتی را که معطوف شان هست را مدیون دیوید بکهام هستند که صنعت تبلیغات را به سرمایه گذاری در دنیای فوتبال ترغیب کرد.

 

بکهام پس از پایان دوران فوتبالش به صورت حرفه ای به عنوان مدل در تبلیغات برندهای بزرگ حضور پیدا می کند و یکی از همکاری های جذاب او با کمپانی مازراتی است؛ کمپانی ایتالیایی که کارش تولید خودروهای لوکس است. بی شک چهره جذاب و کاراکتر کاریزماتیک بکهام، بهترین انتخاب برای تبلیغات چنین کمپانی بزرگی به شمار می رود.

بکهام در تبلیغ مازراتی،اخبار ورزشی،خبرهای ورزشی
بکهام در تبلیغ مازراتی،اخبار ورزشی،خبرهای ورزشی

 

تبلیغ جدید شرکت مازراتی که در اینستاگرام این کمپانی منتشر شده اما با واکنش های بسیاری از سوی کاربران ایرانی همراه بود. در این تبلیغ از تولید جدید این کمپانی رونمایی شده و دیوید بکهام را در کنار خودروی یاد شده می بینیم، در حالی که لباس های جالبی به تن دارد؛ لباس هایی که او را شبیه مردمان چند دهه پیش کرده است؛ تیشرت نخی داخل شلوار خمره ای چین دار با پاچه های گشادی که به کفش های مردانه با رنگ سفید ختم می شود، یک تیپ دهه شصتی تمام عیار از دیوید بکهام ساخته است.

 

همان گونه که گفته شد، این پست اینستاگرام رسمی مازراتی با چند صد کامنت از سوی کاربران ایرانی مواجه شد. آنها با کامنت هایی که محتوای طنز داشت به اظهار نظر در مورد تیپ سوپر استار انگلیسی پرداختند؛ کامنت هایی که در بین آنها جملات بامزه زیادی وجود دارد؛ از جمله یکی از آنها که تیپ بکهام را با نقی معمولی مقایسه کرده و دیگری که از بکهام خواسته تا لباس های پدربزرگش را پس بدهد!

 


کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

  سایر خبرهای داغ

  

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------