آخرین اخبار ورزشی


آفسایدگیری خودکار،اخبار ورزشی،خبرهای ورزشی

آفسایدگیری خودکار بدون سوت داور در نسخه جدید VAR

فیفا قصد دارد تغییراتی را در کمک داور ویدیویی اعمال کند. به گزارش ایلنا، فیفا قصد دارد فناوری جدیدی از VAR در مسابقات جام…

احسان قاضی زاده هاشمی: عزیزی خادم باید پاسخگوی ارتباطات فوتبالی و غیر فوتبالی اش باشد



احسان قاضی زاده هاشمی،اخبار ورزشی،خبرهای ورزشی
یک خبرنگار ورزشی که با احسان قاضی زاده هاشمی گفتگو کرده، از احضار شهاب عزیزی خادم و مشاورش به مجلس خبر داد.

به گزارش طرفداری، احمد راستینه نماینده مجلس شورای اسلامی امشب در برنامه ورزشگاه، اعلام کرد مجلس از وزارت ورزش توضیح می خواهد و غیرمستقیم مدعی شد وزارت ورزش باید پاسخگوی تخلف فدراسیون فوتبال باشد اما احسان قاضی زاده هاشمی امروز در گفتگو با محمد زارعی، خبرنگار ورزشی از احضار رییس فدراسیون فوتبال و مشاورش به مجلس خبر داد.

 

احسان قاضی زاده هاشمی تاکید کرد هفته آینده مجلس تعطیل است اما بعد از تعطیلات حتما عزیزی خادم و رفیعی باید توضیح بدهند این چه حرف هایی بود که در برنامه فوتبال برتر به زبان آوردند؟

 

به گفته این خبرنگار ورزشی، احسان قاضی زاده هاشمی، نماینده مجلس شورای اسلامی تاکید کرد عزیزی خادم باید در مورد اظهارات و ارتباطات فوتبالی و غیر فوتبالی خود پاسخگو باشد. این نماینده مجلس همچنین اعلام کرده از کارهای فردی به نام غلامرضا علیخانی در فدراسیون فوتبال خبر دارد و به این موضوع نیز ورود خواهد کرد. او همچنین با اشاره به این نکته که بهاروند هنوز هم از فدراسیون قبلی در این فدراسیون مانده، تاکید کرد این فدراسیون همان فدراسیون قبلی است!

 

همچنین امشب احمد راستینه از رییس فدراسیون و مشاورش بابت حرف هایی که در مورد واردات مخفیانه توپ و ناتوانی کشور از وارد کردن حتی یک جوراب و ... زده بودند، انتقاد کرد.

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

  سایر خبرهای داغ

  

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   
    
   وب گردی