آخرین اخبار ورزشی

دیدار والیبال ایران و لهستان،اخبار ورزشی،خبرهای ورزشی

هنرنمایی ملی پوشان والیبال در خاک لهستان/ پیروزی بزرگ برای شاگردان عطایی

تیم ملی والیبال لهستان با حضور تماشاگران خود از پس والیبال ایران برنیامد و با نتیجه ۳ بر ۲ شکست خورد. به گزارش ایسنا، تیم…

حمید استیلی: از بازی با کانادا ۲۰۰ هزار دلار سود می‌کنیم/ کاروان عریض و طویل تیم‌ملی فوتبال در راه کاناداحمید استیلی،اخبار ورزشی،خبرهای ورزشی
حمید استیلی در خصوص مبلغ مورد توافق برای دیدار با کانادا گفت: فدراسیون فوتبال ۴۰۰ هزار دلار از طرف کانادایی دریافت می‌کند و هزینه‌های اقامت هم با میزبان است. هزینه بلیت پرواز کمتر از ۲۰۰ هزار دلار خواهد بود. بر این اساس انجام این بازی حدود ۲۰۰ هزار دلار برای فدراسیون سود دارد.

مدیر تیم ملی به تسنیم گفت: انتقاد می‌کنند چرا این مبلغ بیشتر نیست در حالی که با شرایط و واقعیت‌های این بخش روبه‌رو نیستند. در این مسیر حداقل با ۲۰ ، ۳۰ کشور مختلف مذاکره کردیم. کشوری که به جام جهانی صعود نکرده و در رنکینگ از ما پایین‌تر است برای انجام یک بازی تدارکاتی ۱.۵ میلیون دلار از فدراسیون فوتبال ایران درخواست می‌کند. چرا باید چنین درخواستی را قبول کنیم آن هم در شرایطی که واسطه‌های مشکوکی که سابقه خوبی ندارند درخواست برگزاری بازی می‌دهند و مشخص می‌شود به دنبال کسب منافع آنچنانی هستند. چرا باید با اینگونه افراد همکاری کنیم؟ بعضی از مسائل و تخریب‌هایی که مطرح می‌شود واقعیت ندارد و صادقانه نیست. اینکه تیم ملی و فدراسیون خودمان را در این شرایط و در مسیر آماده‌سازی برای حضور در جام جهانی تخریب کنیم جوانمردانه نیست.

 

وی یادآور شد: قبل از این برای بازی برابر ضعیف‌ترین تیم‌ها هم هزینه زیادی می‌دادیم و با تیم‌های نه چندان مطرح و گمنام رودررو می‌شدیم. این یک موفقیت برای تیم ملی ماست که شأن تیم ملی حفظ شده و با یک تیم قوی و شایسته بازی می‌کنیم، هیچ هزینه‌ای نداریم و حتی موفق به درآمدزایی هم شده‌ایم. نباید ارزش این کار کمرنگ شود.

 

کاروان عریض و طویل تیم‌ملی فوتبال در راه کانادا

روزنامه کیهان نوشت: می‌شنویم برخی از وزات نشینان که باید نظارت دقیقی بر فوتبال و فدراسیون داشته باشند، جویای این شده‌اند که چه تعداد همراه به کانادا اعزام خواهد شد؟

 

نگرانی‌ها زمانی بیشتر می‌شود که برخی منابع از ۸۰ نفره بودن این کاروان خبر می‌دهند وبرخی نیز تعداد نفرات را بیشتر عنوان می‌کنند.

 

با در نظر گرفتن شرایط اقتصادی کشور و هزینه‌ای که اعزام این تعداد همراه روی دست فوتبال می‌گذارد، برای وزرات ورزش و بخش شورای برون‌مرزی جای مسامحه و انفعال نمی‌ماند و آنها باید هر چه سریع‌تر تکلیف این سفر که برق شوق را در چشم برخی و ذوق مسافرت به دوردست‌ها در وجودشان‌انداخته است مشخص کنند.

 


کالا ها و خدمات منتخب

    تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------