جلالی: از امروز در خدمت استقلال بزرگ هستم / دوست دارم هر چه سریعتر با ساپینتو کار کنمابوالفضل جلالی،اخبار ورزشی،خبرهای ورزشی
بازیکن تیم استقلال تهران در گفتگو با خبرنگاران درمورد وضعیتش توضیح داد.

به گزارش ایلنا، ابوالفضل جلالی پس از تمدید قرارداد با استقلال در جمع خبرنگاران اظهار داشت: خداراشکر بعد از دو هفته مذاکره بین دو باشگاه خیلی خوشحالم. الان در خدمت باشگاه بزرگ استقلال هستم و جلالی الان اینجاست.

 

مدافع استقلال درمورد همکاری با ریکاردو ساپینتو گفت: متاسفانه نتوانستم در این دو هفته نتوانستم در تمرینات حضور داشته باشم. با بچه ها در تماس بودم، ساپینتو قطعا مربی بزرگی است و دوست دارم که هرچه سریعتر با ایشان کار کنم.

 

بازیکن ملی پوش استقلال درباره شرایط تیم ملی همچنین اظهار داشت: من حرفی ندارم. هر موقع که نیاز باشد به عنوان یک سرباز ملی برای اردو می جنگم برای وطنم و این بحث ها در حوزه من نیست.

 

انتظار داری با حضور در استقلال دوباره در تیم ملی دعوت شوی؟ او در پاسخ به این سوال گفت: خداراشکر که بعد از یک مصدومیتی که داشتم با تلاش و لطف خدا توانستم این را به دست بیاورم و قطعا از امروز من خودم جدا تمرین می کردم اما با تیم بزرگ استقلال استارت میزنم و قطعا تمام تلاشم را می کنم که برای تیم ملی و جام جهانی حضور داشته باشم.

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   Makan Inc.| All Rights Reserved - © 2013 - 2022