آخرین اخبار ورزشی

پرسپولیس,اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی

وام ۱۲۰ میلیاردی پرسپولیس از یک بانک!

باشگاه پرسپولیس برای تامین مالی هزینه‌های جاری خود ۱۲۰ میلیارد تومان وام دریافت کرده است. به گزارش ایسنا، پس از فروش ۱۰ درصد…

کاپیتان تیم ملی والیبال: حرف‌های موسوی درست است/ عطایی: از فدراسیون خواسته بودم موسوی دعوت شودعبادی پور،اخبار ورزشی،خبرهای ورزشی
کاپیتان تیم ملی والیبال از شرایط تیم ملی انتقاد کرد و گفت در یک سال اخیر اوضاع بدتر شده است.

به گزارش ایسنا، میلاد عبادی‌پور در آخرین تمرین تیم ملی والیبال پیش از اعزام به قهرمانی جهان در مورد اهدای کاپیتانی تیم ملی به محمد موسوی گفت: به نظرم در تیم ملی چنین چیزها نباید مطرح شود. موسوی پیشکسوت و بزرگ ماست و بیشتر از همه ما تجربه دارد. به نظر من شایسته کاپیتانی هم بود.

 

او در مورد وضعیت تمرینات تیم ملی گفت: تا اینجای کارخوب بود. در لیگ ملت‌ها مسابقات خوبی را پشت سر گذاشتیم اما  قهرمانی جهان فرق می کند. تا الان همه چیز خوب پیش رفته است. ‌امیدوارم همه چیز مثل لیگ ملت‌ها خوب پیش برود.

 

او در واکنش به صحبت‌های موسوی در مورد امکانات ضعیف فدراسیون گفت: ما هیچ‌ موقع از امکانات فدراسیون صحبت نکرده‌ایم چون هیچ موقع کامل نبوده است. هر چیزی که موسوی گفته درست است. من شرایط بازیکنان را خوب اعلام کردم و با شرایط فدراسیون کاری ندارم. ما دوماه از خانواده دور بودیم که تهش ۱۸ میلیون پاداش بگیریم. اگر همین را نمی‌دادند بهتر بود. من از طرف خودم و بازیکنان می‌گویم‌ شخصیت ما این نیست که دو ماه دوری و زحمت را اینگونه جواب بدهند.

 

عبادی‌پور ادامه داد: از سال ۲۰۱۳ در لیگ ملت‌ها بازی می‌کنیم. یک قران نگرفته‌ایم. ما در ایتالیا جلسه ای با مسئولان FIVB  داشتیم و گفتیم اما آنها فاکتور آوردند و گفتند این پول را به فدراسیون داده‌ایم. نمی‌دانم فدراسیون گرفته یا نه اما این پول حق بازیکنان است. اتاق پزشکی ما را ببینید. یک دستگاه لیزر داریم که برای ۱۵ سال پیش است، حتی یک اتاق پزشکی هم نداریم. تا سال گذشته هزینه مکمل‌ها را خودمان می‌دادیم و فدراسیون فقط ۳۵۰ دلار پول توجیبی می‌داد یعنی از جیب خودمان  بیشتر می‌دادیم اما تا به حال اینها را نگفته‌ایم.

 

او با بیان اینکه شرایط در یکسال اخیر بدتر شده است، ادامه داد: ما چند بار اعلام کردیم فقط و فقط به عشق مردم اینجا هستیم، چون می‌دیدم که بابت برد و باخت ما ناراحت و خوشحال می‌شوند. روحیه خوبی به ما می‌دادند تا با جنگندگی بیشتری وارد مسابقات شویم.

 

بهروز عطایی: از فدراسیون خواسته بودم موسوی دعوت شود

بهروز عطایی سرمربی تیم ملی والیبال در آخرین تمرین تیم ملی قبل از اعزام به قهرمانی جهان در مورد شرایط تمرینات گفت: خوشبختانه وضعیت خوب و قابل قبول است. بعد از لیگ ملت‌ها چند روز استراحت داشتیم و چند نفر به ما اضافه شدند. سعی کردیم ترکیب تیم ترکیبی از  بازیکنان لیگ ملت ها و تعدادی از بازیکنانی که مصدوم بودند، باشد. در چند روز اول در هماهنگی چالش داشتیم اما به تدریج اوضاع بهتر شد.

 

بهروز عطایی،اخبار ورزشی،خبرهای ورزشی

اوافزود: شرایط خوبی داشتیم و فشار کار بالا بود. با توجه به اینکه مسابقات پرفشار لیگ ملت‌ها را داشتیم جاهایی به بازیکنان ریکاوری دادیم اما روند قابل قبول است. امیدوارم در جام واگنر و مسابقات دوستانه به ایده‌آل‌ترین شرایط برسیم.

 

او در مورد دعوت محمد موسوی به تیم ملی گفت: با محمد موسی شخصا صحبت کردم و از فدراسیون خواستم دعوت شود تا به والیبال برای رسیدن به اهداف پیش رو کمک کند. او از بازیکنان بزرگ دنیاست و حضورش از نظر فنی و ذهنی به ما کمک می‌کند. معنوی‌نژاد هم به ما اضافه شد. جواد کریمی و اصغر مجرد هم اضافه شدند. مجرد وضعیت خیلی خوبی  دارد اما کریمی ۸۰ درصد به آمادگی رسیده است. امیدوارم در مدت باقی مانده مصدومان به آمادگی برسند. میثم صالحی هم با ما تمرین کرد اما نمی‌تواند به دلیل مصدومیت ما را همراهی کند.

 

او در مورد کاپیتانی محمد موسوی در تیم ملی گفت: اتفاق خاصی در این مورد نیفتاد. میلاد به عنوان بازیکن باتجربه این تصمیم را گرفت و مورد موافقت ما قرار گرفت. سعی کردیم بحث کسوت و احترام به بزرگتر را دقیق نگاه کنیم. میلاد از بازیکنان پخته و بزرگوار است. در اولین جلسه ای که به تیم اضافه شد اعلام کرد این وظیفه به موسوی اهدا شود.

 

او در مورد رقابت چند بازیکن آماده در چند پست مختلف گفت: همه مربیان این چالش را دوست دارند که رقابت تنگاتنگ و سالمی بین بازیکنان باشد. خوشحالم بازیکنان خوبی داریم و برای گزینش آنها دچار چالش شده‌ایم. این برای من و مربیان تیم خوشایند است.

 

عطایی در مورد تغییر فرمت مسابقات قهرمانی جهان بیان کرد: تغییر فرمت مسابقات در عملکرد تاثیری ندارد اما نمی‌توانیم مسابقات را پیش بینی کنیم. خیلی مشخص نیست تیم در کدام بخش از جدول قرار می‌گیرد. تغییرات کار را سخت می کند و فکر می‌کنم با استانداردهایی که در والیبال وجود دارد، متفاوت است.

 

او در مورد هدف تیم ملی در مسابقات پیش رو گفت: استراتژی تا المپیک را طراحی و سعی کرده‌ایم به بهترین کارایی برسیم. اکنون هم سعی می‌کنیم بهترین کیفیت را به نمایش بگذاریم. امیدوارم نتیجه ما بهتر از دوره‌های قبل باشد.

 


کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------