اسیر قدرت پدیده شدیم  اخبارورزشی ,خبرهای ورزشی ,یحیی گل محمدی

سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی گفت: اسیر قدرت پدیده شدیم.

به گزارش مهر، یحیی گل محمدی شامگاه جمعه بعداز باخت تیمش برابر پدیده مشهد گفت: ما در نیمه اول شروع خوبی داشتیم و فرصت ‌های خوبی به دست آوردیم.

 

وی سپس با بیان اینکه می‌ توانستیم در نیمه اول گل بزنیم، گفت: در نیمه اول خوب بودیم و موقعیت هم داشتیم. در نیمه دوم قضیه برعکس شد.

 

گل محمدی با بیان اینکه ما اسیر قدرت حریف و بی ‌نظمی خودمان شدیم، ابراز داشت: در نیمه دوم نتوانستیم خوب بازی کنیم. من از حضور طرفداران تراکتور در ورزشگاه تشکر می کنم.

 

وی ادامه داد: در بازی های بعدی این نتیجه را جبران می کنیم.

 

وی سپس با بیان اینکه نمی‌توانم تحلیل کنم که ما ضعف ‌مان کجا بود، گفت: پدیده واقعا خوب بازی کرد و شاید با این شرایطی که داریم هفته‌های آینده شرایط از این هم بدتر شود.

 

گل محمدی با بیان اینکه آن چیزی که ما را اذیت می ‌کرد عدم حضور بازیکنان مصدوم ما بود، افزود: تیم ما  خیلی جوان شده و دنبال توجیه نیستم ولی امروز بدترین بازی ما در هفت هفته گذشته بود.

 

سرمربی تراکتورسازی همچنین درخصوص نارحتی خود هنگام تعویض حاتمی اظهار داشت: علت این که حاتمی موقع تعویض دیر به میدان رفت، این بود که تعویض عوض شده بود و من عصبانی بودم.

 

گل محمدی با تاکید بر اینکه خدا کمک کند تا نیم فصل اول را رد کنیم، گفت: در نیم فصل بعدی شرایط را بهتر می کنیم. امروز انصافا کار ما برای تعویض‌ها خیلی سخت بود.

 

وی با بیان اینکه امروز واقعا شرمنده هواداران تراکتورسازی شدیم، گفت: در نیمه دوم ما اصلا انسجام لازم نداشتیم و حریف راحت می‌توانست پاسکاری کند.

 

وی با بیان اینکه نمی‌ دانم باخت را روی قدرت حریف حساب کنم یا ضعف تراکتوسازی، گفت: بازیکنان با غیرت زیادی  در تیم وجود دارد و خیلی از این بازیکنان به خاطر محروم ماندن تیم از نقل و انتقالات در تیم مانده‌ اند.

 

وی گفت: شاید اگر محرومیت تراکتور نبود، خیلی از بازیکنان باغیرت تیمم در تراکتورسازی نمی‌ ماندند.

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------