هاشمی‌نسب: با استقلال اصلاً بحث مالی ندارم، مشکل خانوادگی داشتم/ نکونام باز هم در نشست خبری حاضر نشدهاشمی نسب،اخبار ورزشی،خبرهای ورزشی
مربی تیم استقلال اعلام کرد دلیل غیبت چند روزه‌اش در تمرینات این تیم مشکلات خانوادگی بوده است.

به گزارش تسنیم، مهدی هاشمی‌نسب پس از پیروزی یک بر صفر استقلال مقابل سپاهان درباره دلیل غیبت چند روزه‌اش در تمرینات و بازی اخیر استقلال اظهار داشت: همه چیز را که نباید به همه توضیح بدهیم. مشکل خانوادگی خودم بود. ما هم انسان هستیم و مثل همه مردم هزار و یک مشکل داریم. من با استقلال اصلاً بحث مالی ندارم. بپرسید، من گفتم برایم پول نریزید و نمی‌خواهم. پول بخواهم می‌روم و می‌گیرم. من به خاطر پول به استقلال نیامدم که به خاطر پول قهر کنم.

 

مربی تیم فوتبال استقلال در مورد اینکه هواداران او را دوست دارند، گفت: هواداران لطف دارند و ممنون‌شان هستم. امیدوارم مثل امروز بتوانیم دل‌شان را شاد کنیم و بعد از پایان لیگ با نتیجه خوب حرف‌های دل‌مان را به آنها بگوییم.

 

«وقتی دو نفر در باشگاه با هم اختلاف دارند معمولاً یک نفر باید کنار بکشد.»، وی در پاسخ به این موضوع که در مورد اختلاف خطیر و نکونام پرسیده شد، گفت: ان‌شاءالله دو طرف به نفع باشگاه کنار کشیدند. مشکلات همه جا وجود دارد.

 

نوازی: خوشحالی‌هایمان تا ساعت دوازده شب است

مربی استقلال گفت: اول صحبت‌هایم از هواداران عزیزمان که در این سرما مانند همیشه حمایتمان کردند، تشکر می‌کنم. یک فوتبال خیلی خوب بازی کردیم و توانستیم نتیجه را کسب کنیم. از تک تک بچه‌ها، از دروازه‌بانمان گرفته تا بازیکنانی که جلو بازی می‌کردند و نفراتی که بیرون از زمین بودند، تشکر می‌کنم. فکر میکنم که تمام بازیکنان تمرکزشان را گذاشتند و توانستیم چیزهایی که آقا جواد گفته بود را در زمین پیاده کنند و به نتیجه برسیم.

 

وی درخصوص غیبت نکونام در نشست‌های خبری گفت: ایشان به من دستور دادند و من آمدم.

 

او گفت: سپاهان تیم خیلی خوب و پرمهره ای بود که توانستیم امروز آنها را مهار کنیم و صاحب سه امتیاز بشیم. طبق برنامه‌ریزی‌ای که کرده بودیم، قرار بود که در زمین خودمان ایستا بازی کنیم. بیشتر کارشان این بود که با خط جلویشان بازی کنند و توانستیم آنها را مهار کنیم.

 

وی ادامه داد: زمان اضافه شدن آنها به خط حمله، توانستیم موقعیت ایجاد کنیم و می‌توانستیم به گل‌های بیشتر دست یابیم. در نیمه اول داور می‌توانست یک پنالتی برای ما بگیرد ولی به هر حال از او ممنونیم. بازی سختی بود و داور خوب سوت زد و توانستیم برنده شویم.

 

او درخصوص اینکه آیا از عملکرد تیم در فصل نقل و انتقالات راضی است یا خیر، گفت: فصل نقل و انتقالات دیگر زمانش تمام شد و فکر می‌کنم که مردم خودشان دیدند چه مشکلاتی داشتیم و چه اتفاقاتی افتاد. به هر حال همین بازیکنانی که اکنون در اختیار داریم، زحمت کشیدند و تا به اینجای کار زحمت کشیدند. مدیون این بازیکنان هستیم.

 

نوازی در پایان گفت: با تمام مشکلات توانستیم آنها را حفظ کنیم و تونستیم از آنها بازی بگیریم. بازیکنان ما خوب عمل کردند و واقعا جای تشکر دارد. این خوشحالی و این اتفاقات فکر می‌کنم تا ساعت ۱۲ شب است. ما بازی‌های مهم‌تری داریم و به آینده فکر می‌کنیم. بازی به بازی پیش می‌رویم تا به اهدافمان نزدیکتر شویم. ان‌شاءالله که بتوانیم همان چیزی که تماشاگران و هواداران می‌خواهند، به آن برسیم. 

 

نکونام باز هم در نشست خبری حاضر نشد

پس از پیروزی ارزشمند استقلال مقابل سپاهان در هفته هجدهم لیگ برتر، جواد نکونام سرمربی آبی‌های پایتخت برای چندمین بار طی هفته‌های اخیر حاضر به شرکت در نشست خبری نشد.

 

نکونام در نشست‌های خبری پیش و بعد از بازی با ملوان حاضر نشده بود. او دیروز نیز به سالن روابط عمومی سازمان لیگ نرفت و محمد نوازی را فرستاد تا پاسخگوی خبرنگاران در مورد دیدار استقلال - سپاهان باشد.

 

 

***

 

مربی سپاهان: اتفاقات بیرونی باعث اُفت تیم شده است/ از فرصت‌ها استفاده نکردیم

مربی سپاهان عوامل بیرونی را عامل افت این تیم می‌داند و اعتقاد دارد که داخل مجموعه آنها اتفاقی رخ نداده است.

 

آلمیدا,اخبار ورزشی،خبرهای ورزشی

هوگو آلمیدا که به دلیل محرومیت ژوزه مورایس در نشست خبری بعد از شکست یک بر صفر سپاهان برابر استقلال حاضر شده بود، گفت: امروز یک باخت برای ما رقم خورد. باور من این است که خوب بازی کردیم، شانس و موقعیت داشتیم، اما نتوانستیم از موقعیت‌هایمان استفاده کنیم. باید به این تیم و گروهی که داریم، افتخار کنم. آنها تا آخر جنگیدند، اما فوتبال همین است. نیم فصل دوم تازه برای ما شروع شده و این اولین بازی ما بود و باید ادامه دهیم و بردهایمان را شروع کنیم و ببینیم در آخر فصل چه اتفاقی می‌افتد.

 

وی درباره اینکه به نظر می رسید سپاهان اسیر تاکتیک‌های استقلال شده و برنامه های هجومی سپاهان کنترل شد، گفت: نه، استقلال یک تیم تدافعی و خوب است و از بازیکنان خوبی بهره می‌برد. من همان اول گفتم که شانس و موقعیت ایجاد کردیم، اما در نهایت یک بر صفر به نفع استقلال شد. باور من این است که موقعیت خوبی هم داشتیم، اما به اینکه بازی تدافعی یا تهاجمی باشد، اهمیت نمی‌دهم. در واقع بیشترین اهمیتی که می‌دهم به بازیکنان و تیم خودم است. خوب بازی کردیم.

 

آلمیدا درباره 6 شکست متوالی سپاهان و علت این اتفاق گفت: هیچ اتفاقی داخل تیم نیفتاده است. همه می‌دانند که در دو ماه گذشته چه اتفاقاتی برای سپاهان افتاد. ساده نیست که بازیکنان‌مان را کنترل کنیم و بخواهیم که این چیزها را از ذهن آنها بیرون کنیم، اما باور من این است که تیمی قوی داریم و تا بازی آلومینیوم که این اتفاقات نیفتاده بود، خوب پیش می‌رفتیم که این اتفاقات بیرون از زمین فوتبال برای ما رخ داد. در کل باورم این است که برمی‌گردیم و می‌جنگیم و تا آخر فصل بردهایمان برمی‌گردد.

 

مربی سپاهان در پاسخ به این سؤال که «می‌توانید بگویید این اتفاقات بیرون از زمین چه چیزی است؟» گفت: فکر نمی‌کنم که نیاز باشد راجع به آن صحبت کنم. همه می‌دانید چه اتفاقاتی افتاد. همانطور که می‌دانید، باشگاه سپاهان آکادمی خیلی خوب را دارد و بازیکنان خیلی خوبی هم در تیم‌های پایه حضور دارند و ما افتخار می‌کنیم. فروش آنها نیز یک نکته مثبت و در آمدی برای باشگاه است و ما ادامه می‌دهیم. امروز هم یک بازیکن جدید به نام عباس حبیبی روی نیمکت بود که از تیم زیر 17 سال سپاهان است و مطمئن باشید باز هم بازیکنان بیشتری خواهید دید.

 

آلمیدا در پاسخ به این پرسش که «اگر مورایس در کنار زمین حضور داشت، آیا نتیجه به شکل دیگری رقم می‌خورد؟» گفت: او رئیس و رهبر ما است. در طول هفته کارمان را برای این بازی انجام می‌دهیم و بازیکنان مأموریت خودشان را داشتند، اما بالاخره وقتی رئیس روی نیمکت نباشد، شاید بازیکنان یک حس متفاوت‌تری داشته باشند. من هم به شخصه تمام تلاشم را کردم، اما فکر نمی‌کنم در برد و باخت خیلی تأثیر داشته باشد.

 

وی در پایان گفت: صحبت آخرم با هواداران سپاهان است که در این مسیر و هوا آمدند و تعداد محدود و کمی بودند و متأسفانه نتوانستیم خوشحالشان کنیم. از آنها ممنونم که آمدند و تیم سپاهان را تشویق کردند.

 


کالا ها و خدمات منتخب

    تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------