شهاب زاهدی همه غول‌های ژاپن را می‌کُشدشهاب زاهدی،اخبار ورزشی،خبرهای ورزشی
ستاره ایرانی آویسپا فوکوئوکا به روند عالی گلزنی خود در جِی لیگ ژاپن ادامه داد.

به گزارش ورزش سه، شهاب زاهدی که ورود درخشان و فراتر از انتظاری به آویسپا فوکوئوکا داشت و در سه بازی ابتدایی خود در جِی لیگ ژاپن یک پاس گل داد و دو گل تماشایی به ثمر رساند، پس از یک هفته وقفه در این روند عالی، امروز دوباره دروازه حریف‌شان را باز کرد و با ضربه سر تماشایی موفق به گلزنی مقابل هیروشیما شد.

 

مهاجم سابق پرسپولیس که در نیم‌فصل اول 6 گل در لیگ برتر و یک گل در لیگ قهرمانان آسیا به ثمر رسانده بود، امروز برای پنجمین بار با پیراهن آویسپا فوکوئوکا ژاپن به میدان رفت و توانست در جریان تساوی ارزشمند تیمش مقابل تیمی که برای قهرمانی تلاش می‌کند، بدرخشد و سومین گل خود در جی لیگ را به ثمر رساند.

 

آویسپا فوکوئوکا در شرایطی از ساعت 8:30 امروز (به وقت ایران) در یکی از دیدارهای هفته هشتم جیِ لیگ ژاپن در ورزشگاه بِست دِنکی مقابل هیروشیما قرار گرفت که کار سختی برابر تیم دوم جدول داشت، اما با تکرار درخشش شهاب زاهدی و گلزنی او موفق شد یک امتیاز از این بازی خانگی بگیرد.

 

آویسپا که پس از دو شکست متوالی و طی دو هفته گذشته جِی لیگ از شرایط بحرانی فاصله گرفته و یک پیروزی و یک تساوی داشت، امروز هم رقابت نزدیکی برابر هیروشیما ارائه داد و توانست با ضربه سر شهاب زاهدی پیش بیفتد که البته برتری آنها تا پایان مسابقه حفظ نشد.

 

شهاب زاهدی که پیش از این دو گل تماشایی در جی لیگ به ثمر رسانده بود، در دقیقه 22 مسابقه امروز هم ارسال عالی ماساتو یوزاوا از جناح راست زمین به مقابل دروازه را با پرش بلند و بالاتر از مدافعان هیروشیما تبدیل به گل کرد و تیمش را با نتیجه یک بر صفر پیش انداخت.

 

مهاجم ایرانی آویسپا فوکوئوکا که نخستین بازی خود برای این تیم در جی لیگ ژاپن را با حضور تعویضی مقابل اف. سی. توکیو انجام داد و یک پاس گل به ثبت رساند و پس از آن در دو بازی پیاپی برابر کاشیما آنتلرز و اوراواردز گلزنی کرد، امروز هم موفق شد دروازه هیروشیما را باز کند تا آمار 3 گل و یک پاس گل در 5 بازی برای او ثبت شود.

 

آویسپا فوکوئوکا در روزی که شهاب زاهدی یک کارت زرد گرفت و در دقیقه 75 تعویض شد، در نهایت به تساوی یک بر یک مقابل هیروشیما رضایت داد تا 10 امتیازی شود و با صعود یک پله‌ای در رده یازدهم جدول جی لیگ ژاپن قرار بگیرد.

 


کالا ها و خدمات منتخب

    تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------