تلاش ادامه‌دار استقلال برای گرفتن میزبانی از پیکاندیدار استقلال و پیکان،اخبار ورزشی،خبرهای ورزشی
باشگاه استقلال سخت در تلاش است تا انتخاب میزبانی را از پیکان بگیرد.

به گزارش شهرآرانیوز، جواد نکونام به مسئولان باشگاه استقلال ماموریت داده که به هر شکلی که هست اجازه ندهند بازی آخر آنها با پیکان در ورزشگاه دستگردی برگزار شود چرا که در این صورت مجبورند در ورزشگاه خالی بازی کنند و جشن قهرمانی احتمالی شان هم هیچ جذابیتی نخواهد داشت.

 

 ر همین راستا مدیریت باشگاه استقلال با راهکار‌های مختلف به دنبال این است شرایطی را فراهم آورد که باشگاه پیکان نتواند در ورزشگاه تحت اجاره خود میزبان استقلال باشد. در این راه ابتدا این باشگاه با احمد مددی مدیرعامل پیکان وارد مذاکره شد و توانستند رضایت او را تا حدی جلب کنند، اما نتایج بد پیکان و سه باخت متوالی اخیر این تیم باعث شد این تیم در خطر سقوی به لیگ یک قرار بگیرد. از این رو پیکانی‌ها اعلام کردند در بازی آخر تحت هر شرایطی باید در ورزشگاه دستگردی (قوامین) بازی کنند.

 

 در همین راستا مسئولان باشگاه استقلال مسیر دیگری را برای گرفتن امتیاز میزبانی از حریف خود در پیش گرفته اند و بسیار امیدوارند که در قزوین یا اراک مهمان پیکان در هفته آخر لیگ باشند. هر چند باید دید نتایج هفته‌های بیست و هشتم و نهم برای استقلال و پیکان به شکل رقم خواهد خورد.

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

    تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

    سایر خبرهای داغ

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------